şükela:  tümü | bugün
  • gecen yillarin yollarin ardindan,

ranable sagt:
    görücü usulüne sicak bakiyorum
  • demin badi entrilerine tikladim.
    en üstte cocukken yapilan hayvanliklar basligi vardi.
    yine ranable ne hayvanlik yapmis da yazmis diye aklimdan gecirdim, kimin yazdigini bilmeden.
    tikladim. (bkz: cocukken yapilan hayvanliklar/@ranable)
    yanilmamisim. hehehe. bir rahat dur cocugum.
  • en sacma ortalariniza cok pis vole vurable
    gecenin bi vakti size ragmen sizle durable
  • son zamanlarda bana duzensiz araliklarla aniden gorunup kaybolmaya baslayan kisi. italya-yunanistan arasinda bir yerlerde digerleri tarafindan kacirildigindan suphelenmekteyim. sankaranarayanan ve criticaliyla beraber yakin zamanda ortaya cikmazsa takimi * * * * toplayip peslerine dusmeyi planliyorum. bir insaatci olarak su laptoptaki pili guc kaynagi olarak kullanip legodan bozma anteni tamir edebilirsem yerini tespit edebilirim diye salliyor ve kendime bir cay koyuyuorum.
  • kendisi başta, nice süper insanlarla tanışmamın gizli kahramanı. oraganizatörlük yeteneklerini kıskançlığımdan çekemeyip her aksilikte kötülediğim, floyd'la bi türlü kuramadığımız grubumuzun bizi assolist yapacak menejeri. kaşarlı mantar yapanların*` :acıktım galiba`, benden omuz yiyenlerin en bi şirini, ilk ayrı düşüşümüzde bana trenden el sallayan, tam bugün dortmund'a gidip baskın yapmayı düşünürken putperestin yan çizişinden sonra* benim de uykuma yenik düştüğüm, ancak uzaktan kutlayabildiğim doğum günü zıpzıpı.
  • sarhoslarin en güzeli..
  • güzel seslim.
    telefonda konustuk simdi de ordan fark ettim.
    daha vedalasmadan özledigim.
    benimle vedalasmayi unuttu sanirim. bindi otobüse gitti birden.
    her seyi bilenim.
    aklima ne gelse, ne sorunum olsa, ne sorsam hep bir fikri bir haberi bir cevabi olan ama ukalaligi hic aklina bile getirmeyenim.
    hep ama hep kendine hakim olabilenim.
    sarhos ettim o kadar, kirmizi hali serili bir oda da kirmizi rengi sarabini siselerce ictik, hala ben daha yilisiktim, sen de gerci sokak lambalariyla dansettin sanki tam hatirlayamadim simdi.
    almanya maceramin bas kahramani.
    sayesinde tezimi yazdigim, okulumu bitirdigi, esterhazy'e tez yaptirdigim.
    sayesinde bir sehre asik oldugum. (bkz: düsseldorf)
    sayesinde festivaller teptigim. (bkz: rock am ring 2006)
    sayesinde cok guzel insanlar tanidigim. (bkz: eksisozluk almanya zirvesi) (bkz: kizlar bile vardi)
    sayesinde avrupa yakasi izleyip türk kahvesi ictigim, hadibe'sini kutladigim.
    sayesinde bir ülkeye güle oynaya veda ettigim. (bkz: mea gidiyor yasasin zirvesi)

(bkz: icimden geldi)
  • sekiz kedisi olan sempatik sirine insandir. bir zamanlar erkek sanmistim. birlikte hapse düsmek istedigim badimdir. yersiz degilmis
  • müstakbel eksi sözlük almanya zirvesinin düzenleyicisi, emekcisidir. üsenmeden tek tek mesaj atmis, basliga entryler dösemis, kasa kasa biralari simdiden dolabina dizmis bile. bi de bundan sonra gizli hayranlarim, platonik asiklarim, sessiz sessiz takip edip bi türlü acilamayan hastalarim kendisine yönelebilirler. zira kendisi sözlükteki menajerimdir, koordinatörümdür. vatana millete hayirli ugurlu olsun
  • eksi sozluk almanya zirvesinde, jean grey tandansi sezdim ben bu kizda. boyle gozlerime bakip bakip ne diyecegimi anladi hep. fazla konusmamiza gerek kalmadan sufer anlastik sanki. en eglenceli animiz da fenerbahce ile galatasaray in birlesmesi durumunda ne olur sorusunun cevabini aramaya kalktigimiz andi, "malup olur" diye bulduk cevabi. ama ben dedim, langirtta ofsayt taktigi olmaz dedim, dinletemedim.*