şükela:  tümü | bugün
  • e-pasaport randevularnın 2 nisan itibarı ile alınabileceği söylenen adres
  • emniyetin web sitesinde dediğine göre pasaport randevularının 30 mart 2018 (bugün) itibariyle alınabileceği adres. gel gelelim sayfa çalışmıyor. yani şu an pasaport başvurusu yapmak isteyen türk vatandaşları sığır gibi bekliyor. neyin ne olacağı belli değil.

çok eğlenceli bir ülkeyiz.
  • an itibari ile randevu alınabilen adres.
  • an itibari ile bir halta da yaramayan adres. ıe veya telefon ile zaten sitenin çalışması bir mucize, daha açılacak ilk combo bile açılamıyor. hadi chrome laptop'a geçiyorsun, e-postaya gönderilen kodu gir diyor. e-posta adresine kodun gelmesi 8 saat sürüyor!!!
  • çalışmayan sistem. sizin getireceğiniz yeniliğin içine tüküreyim. sözde vatandaşa rahatlık verecekti. daha ilk günden çöktü, böyle rezillik olmaz.
  • yaklaşık 2 aydır randevu veremeyen servis. telefon da aynı şekilde.

bakan süleyman soylu tv'lere çıkıp şov yapıyor şöyle yaptık böyle yaptık, birleştirdik işleri kolaylaştırrdık.

nah kolaylaştırdınız.

(bkz: zorunlu bir kimlik için 19 tl para isteyen hükümet)

allah cezanızı bu millete çektirdiklerini 2 katını size verecek.
  • deneme amaçlı girmeye çalıştığım ama ilgili sayfaların gelmemesi ile beni şaşırtmayan site.
  • ben arada sırada kaymakamlıklara giden biriyim ve nüfus işlerinin boş olduğunu görmedim. kafa kağıdını yenilemedim henüz ve süresi dolana kadar da niyetim yok. bir de üstüne pasaport ve ehliyet gelmiş ki geçmiş olsun.
  • sabahtan beri uğraşıyorum pasaport randevusu alabilmek için ama ne mümkün. milleti mağdur etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. bunun 2 nisan da gerçekleşeceği aylar öncesinden belliydi. neden gerekli önlemler alınmıyor?

edit: keşke çalışmasaydı maltepe için en erken randevu 1 haziran, allah belanızı versin.
  • (bkz: beklenmedik hata) uyarısı verip duran sistem.

ne yapacağımı söyleyebilecek birisi yardımcı olursa çok sevindirik olurum.

edit: pasaport başvurusu yapmaya çalışırken oluyor bu hata.