şükela:  tümü | bugün
 • e-pasaport randevularnın 2 nisan itibarı ile alınabileceği söylenen adres
 • sabahtan beri uğraşıyorum pasaport randevusu alabilmek için ama ne mümkün. milleti mağdur etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. bunun 2 nisan da gerçekleşeceği aylar öncesinden belliydi. neden gerekli önlemler alınmıyor?

  edit: keşke çalışmasaydı maltepe için en erken randevu 1 haziran, allah belanızı versin.
 • an itibari ile bir halta da yaramayan adres. ıe veya telefon ile zaten sitenin çalışması bir mucize, daha açılacak ilk combo bile açılamıyor. hadi chrome laptop'a geçiyorsun, e-postaya gönderilen kodu gir diyor. e-posta adresine kodun gelmesi 8 saat sürüyor!!!
 • çalışmayan sistem. sizin getireceğiniz yeniliğin içine tüküreyim. sözde vatandaşa rahatlık verecekti. daha ilk günden çöktü, böyle rezillik olmaz.
 • yaklaşık 2 aydır randevu veremeyen servis. telefon da aynı şekilde.

  bakan süleyman soylu tv'lere çıkıp şov yapıyor şöyle yaptık böyle yaptık, birleştirdik işleri kolaylaştırrdık.

  nah kolaylaştırdınız.

  (bkz: zorunlu bir kimlik için 19 tl para isteyen hükümet)

  allah cezanızı bu millete çektirdiklerini 2 katını size verecek.
 • randevu almak için giriş yaptığınızda "beklenmedik bir hata oluştu" diyen ancak tekrar randevu oluşturmak için giriş yaptığınızda "x kişisi için randevu bulunmaktadır" diyen ve bu randevuyu sorgulamak istediğinizde de "sistemsel bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası veren pasaport, ehliyet ve kimlik başvuruları için çalışmayan randevu sistemi.
 • sürücü belgesi için iki aydır randevu alamadığım sistem. sürücü kursundan sertifikamı nisan ayının başında almama rağmen nisan ayı içinde hiçbir nüfus müdürlüğünde boşluk olmaması ve mayıs, haziran ve temmuz aylarını yurt dışında geçirecek olmam sebebiyle randevu alma işini mecburen erteledim. mayıs ayında açtığımda bu kez sistem temmuzdan ileriye randevu vermiyordu. herhalde en fazla iki ay ileri randevu veriyor diye haziranı bekledim. şimdi ise denediğimde uygun saat bulunamadı uyarısı veriyor. hani 3 ay 5 ay ileri verse razıyım ama komple sistem bana randevu vermeyi reddediyor günlerdir.

  sen kursunu bitir, sınavını geç, o kadar para ver, iş belgeni almaya gelince 4 ay sürsün.
 • emniyetin web sitesinde dediğine göre pasaport randevularının 30 mart 2018 (bugün) itibariyle alınabileceği adres. gel gelelim sayfa çalışmıyor. yani şu an pasaport başvurusu yapmak isteyen türk vatandaşları sığır gibi bekliyor. neyin ne olacağı belli değil.

  çok eğlenceli bir ülkeyiz.
 • an itibari ile randevu alınabilen adres.
 • sistemden beklemediği bir istekte bulunmuşsun hocam.

  02.04.2018 tarihi itibariyle kimlik, ehliyet, pasaport yenileme/alma işlerine bakan nüfus dairelerine randevu almak için kullanılan site diye biliyorum ben.