• e-pasaport randevularnın 2 nisan itibarı ile alınabileceği söylenen adres
  • yaklaşık 2 aydır randevu veremeyen servis. telefon da aynı şekilde.

bakan süleyman soylu tv'lere çıkıp şov yapıyor şöyle yaptık böyle yaptık, birleştirdik işleri kolaylaştırrdık.

nah kolaylaştırdınız.

(bkz: zorunlu bir kimlik için 19 tl para isteyen hükümet)

allah cezanızı bu millete çektirdiklerini 2 katını size verecek.
  • an itibariyle çökmüş site. devletin iki eliyle bi s.ni doğrultamadığının kanıtı.
  • sabahtan beri uğraşıyorum pasaport randevusu alabilmek için ama ne mümkün. milleti mağdur etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. bunun 2 nisan da gerçekleşeceği aylar öncesinden belliydi. neden gerekli önlemler alınmıyor?

edit: keşke çalışmasaydı maltepe için en erken randevu 1 haziran, allah belanızı versin.
  • pasaport ve ehliyet için randevulara baktığımda birçok ilçede bir gün sonrasına randevu bulabildiğim devlet sitesidir.

randevu konusunda aylarca bekliyoruz yazıları okuyunca, yakın zamanda hem pasaport hem de ehliyet alacağım için kontrol ettim. birgün sonrasına istanbul içinde bir sürü ilçeden randevu alınabiliyor. ve randevular en geç 1 hafta sonrasına alınabiliyor.

yeni sisteme mi geçtiler? bu kadar isyan varsa neden ben bir gün sonrasına randevu bulabiliyorum? kaçırdığım birşey varsa aydınlatın lütfen.
  • randevu almak için giriş yaptığınızda "beklenmedik bir hata oluştu" diyen ancak tekrar randevu oluşturmak için giriş yaptığınızda "x kişisi için randevu bulunmaktadır" diyen ve bu randevuyu sorgulamak istediğinizde de "sistemsel bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" hatası veren pasaport, ehliyet ve kimlik başvuruları için çalışmayan randevu sistemi.
  • sürücü belgesi için iki aydır randevu alamadığım sistem. sürücü kursundan sertifikamı nisan ayının başında almama rağmen nisan ayı içinde hiçbir nüfus müdürlüğünde boşluk olmaması ve mayıs, haziran ve temmuz aylarını yurt dışında geçirecek olmam sebebiyle randevu alma işini mecburen erteledim. mayıs ayında açtığımda bu kez sistem temmuzdan ileriye randevu vermiyordu. herhalde en fazla iki ay ileri randevu veriyor diye haziranı bekledim. şimdi ise denediğimde uygun saat bulunamadı uyarısı veriyor. hani 3 ay 5 ay ileri verse razıyım ama komple sistem bana randevu vermeyi reddediyor günlerdir.

sen kursunu bitir, sınavını geç, o kadar para ver, iş belgeni almaya gelince 4 ay sürsün.
  • enteresan bir şekilde türkiye'nin tüm illerinde pasaport başvurusu için randevu tarih ve saatlerini %100 doluluk şeklinde gösteren site.
  • an itibari ile bir halta da yaramayan adres. ıe veya telefon ile zaten sitenin çalışması bir mucize, daha açılacak ilk combo bile açılamıyor. hadi chrome laptop'a geçiyorsun, e-postaya gönderilen kodu gir diyor. e-posta adresine kodun gelmesi 8 saat sürüyor!!!
  • pasaport için günlerdir istanbul için tüm ilçeleri domu gösteren site. ne yapmak lazım, nereden nasıl randevu almak lazım belli değil. 199 da cevap vermiyor.
hesabın var mı? giriş yap