şükela:  tümü | bugün
  • yan yana asdfjalksd gibi şeyler yazamayıp dşldifkd gibi şeyler yazmaktır random gülememek...
    beni hayattan ve msnden an be an soğutandır.

abi harbi diyorum şu msn konuşmalarında komik şeyler yazılmasın istiyorum bana artık ya, random gülememek içimi kemiriyor. iki komikli şey yazılıyor, yazdığım cevaba bak amınakoyim:

-olm çok iyimiş la dşüşdljfj.

yemin ediyorum anlamlı bi şey yazdım sanım okumaya çalışan insan var. lanet olsun smileyden vazgeçip random gülmeyi icat eden insana. iki tarafta elim yakasında, hakkımı helal etmiyorum.

edit:imla
  • bence yetenek meselesi. yapamayana kendini olağanüstü beceriksiz hissettirir. asdfgh harflerini özenle uğraşarak yan yana getirdiğim çok olmuştur. keşke daha kolay harfler seçselermiş ilk başta :(
  • google'ın les paul logosu sayesinde herkesin aşabileceği bir problem.
    ayrıca bkz. #23955502
  • random nedir bilmemekten kaynaklanıyor hep:/
  • şu internet aleminde bir facebook'ta caps lock açık yorum yazan orta yaşlı'dan bir de bu illetten yıldım arkadaş ben.

taa icq ile başlayıp, zurna, mirc ile devam eden sonra msn devrimi yaşanan son olarak da facebook ve hatta ekşi sözlük mesajlaşma uygulaması ile son bulan internette sohbet, chat, mesajlaşma dönemim hep bunun ezikliğiyle geçti gitti.

kendi kendime bi' word dosyası açıp alıştırmalar bile yaptım "asfavcgaer", "szxvdrghnm" isimli klasörler bile yaptım kendime ama yok olmadı, yapamadım, yapamayacağım.

ilk adımı atan zaten hiç ben olamadım;

- yaa merve ve cansuyla takılıyoduk. görmeliydin inanılmaz komikti. keşke sen de olsaydın yanımda :)

+ fasdghsdsdastdsh. keşke cnm yaa

- mal mısın ya? ufff neyse hdi grüşrz. (çevrimdışı)

+ :(

gibi diyaloglardan korktum hep.

baktım karşıdaki rahat rahat, random random gülüyor aha diyorum hadi göster kendini;

- geçen lokaldeyiz nasıl içmişiz ama sonra ben de dedim ki siktir lan dadsafsdfsadadg

+ (yazıyor)... (yazıyor)... (yazıyor)...

karşı ekranda "yazıyor" ibaresi var ama doğrusu "yazıyor yazıyor ama siliyor" olmalı.

"dfssadsaafafg" yok olmadı. adamın yazdığına çok benzedi orijinallik yok. bu değil. (sil)

"wfesagsetqrqtw" w olmayaydı iyiydi. bu da değil. (sil)

"şköşlöşçöşöl" bu ne lan? "ozomo boşolmo" der gibi amına koyim. bu hiç değil. (sil)

- orda mısın lan yazsana destan mı yazıyon amk?

+ çok komik lan aaanınısskkmpç (heyecandan gönder)

- ne diyon lan sen göt? ne küfrediyon lan piç!!!

+ yok yok yanlış anladın. ben random gülmeye çalışıyodum.

- senin götünü sikecem sen bekle geliyorum!! (çevrimdışı)

+ dur valla yanlış anladın birader :(

olm siz bakmayın bana "eheheh", "hahahha", ":))" falan yazıyorum ama içimde fırtınalar kopuyo. kendi kendime "asdfafsagawe", "şıoopşlöğilköşl" falan diye gülmeye çalışıyorum inanın.

eheheh bak hala!!
  • bunun çaresini biliyorum ben. sadece klavyedeki orta satırı kullanmak ve a harfiyle başlamak lazım.

örnek:

afjsghjhdalkjgdklf
    akfdjkghfdkj
    alkfjgklhş

gibi...
  • ahmet : e ben de kalktim gittim ordan. got gibi kaldi salak.

mehmet:kiralikarsabulunur

ahmet: ne kiralik arsasi lan ?

mehmet: ne arsasi ya ? guldum ben.

ahmet: neyse sonra selim' i aramis gel beni al diye falan. selim de isim var deyp telefonnu kapatmis. mal gibi kalmis yine.

mehmet: agrisizkulakdelinir

ahmet: oglum salak misin lan ne kulagi ?

mehmet: abi random guleyim diye basiyorum. tesadufen cikiyo

ahmet: oha sen random gulemiyosun lan o zaman. sldkfjglsdkfgjlkj

mehmet: oha hakkaten lan rezillik kipadasepetinizucuzadolar

ahmet: allah cezani vermesin.
  • oha tek değilmişim resmen!

açösadmsdnlks :)
  • bir türlü aksini beceremediğim şey.

deniyorum bak:

abcçdefgğhıijkl..

ck olmuyor.