• hakkında yazılı ve görsel basında çıkan haberlerde sürekli "güzelliği, zarafeti ve şıklığı" ön plana çıkarılan kişi...
    misal; "ürdün kraliçesi rania çağlayan ilköğretim okulunu ziyaret etti. çocukların çiçekler sunduğu kraliçe zarafeti ve şıklığı ile dikkati çekti."

ya ne olacaktı, ne bekliyorsunuz ki? kadın kraliçe, k-ra-li-çe... kasımpaşalı aysel değil.
  • fetöcü atatürk düşmanı troll * ifşa olduktan sonra savunmak için elinden geleni yapan yazar. trolle ilgili 2-3 başlıkta şerefsizi savunan entryleri var.
  • 31 agustos 1970 dogumludur.kahire amerikan universitesi bilgisayar ve yoneticilik bolumleri mezunudur.hayir isleriyle icli disli olusu onu halkin gozunde daha da sempatik kilmaktadir.ortadogu barisina destek verdigini belirtmek amaciyla katildigi 10 km'lik bir kosuda , 100 kisi arasindan ucunculugu vardir.eh zaten kralicenin zeki , cevik ve de ahlaklisi makbuldur...
  • asiri derecede sevimli sey. 4 cocuktan sonra halen tas gibi kari. insan bi bu kadina bakiyor bir esma esada bir de bizimkilere. hangimiz arap?
  • güzel çok güzel bir kadın. çirkin diyeninin ağzını çarptıracak kadar güzel. şu sıralar 4. çocuğuna hamile...
  • yer yüzü meleğidir.. tüm liderler susarken, tüm önderler dile getiremezken bağıran yardım isteyendir.. bugunlerde her gün yırtınıyor pakistan için.. nerdesiniz diyor, bağışçı yorgunluğunuzu anlamaz pakistanlı çocuklar onlar yemek ister diyor... hem insanlığın pr'ını yapıyor, hem de müslüman kadınının çağdaş yüzü oluyor..

http://twitter.com/queenrania
  • gülben ergen'in çaldığı adamlardan birinin karısıdır. aksi takdirde bu kadar gülben ergen düşmanlığı ancak işsizlik sonucu olabilir.
  • acevin davetlisi olarak yine türkiyeye gelmiş şahsiyet. bir yerde atlıyorum belki ama bu kadın sürekli türkiye'ye geliyor zaten nasıl bir davet trafiğiyse artık bu. ailemizin kızı oldu biz bilmiyoruz herhalde.
    bir de bu kadının kucağında sürekli yaşıyla telaffuz edilmeyen aylık statüsünde çok güzel sarı kafalı çocuk muhakkak oluyor; 13aylık oğlu, 9aylık diğer oğlu vs vs, tavşan gibi sürekli doğuruyor hatun.
hesabın var mı? giriş yap