şükela:  tümü | bugün
  • şurada görmekten gına geldi artık. nerede boş beleş sikko insan var youtuber olmuş zaten bari şurada sürekli karşımıza çıkmasa. boka sürülecek aklı olmayan insanları taşımayın şu platforma. sayenizde prim yapıyorlar.

edit: bu tarz başlıkları ben de tasvip etmiyorum ama özellikle yaklaşık son 20 gündür burada ve twitter’da hatta instagram’da o kadar çok önüme düştü ki yıllardır açtığım başlık sayısı 5’i geçmediği halde format dışı bir başlıkla serzenişte bulundum.

bırakın küfürlü başlığı küfürlü entry girmekten bile sakınırım. bu arada cartel ile ilgili bölümü kaldırdım.

tanım: sadece bir serzeniş cümlesi.
  • son zamanlarda sürekli gelen hissiyat. asıl rap edit reyiz'in şu paylaşımıdır.
  • her gün ekşi okurken içimden geçen söz.

yok ben fero , o tıro, bu kıro... bunlar kim amk.
    kim dinliyor lan bunları cansever varken?
  • haklı serzeniş.

beyinsiz ergen takımının sözlüğü işgali ile her gün görmekten gına gelen yavşak yutubır, repçi, antin kuntin tipten illallah geldi.
  • "norm ender nasıl koyduysa artık" ekibine haber verdim gruptan. birazdan damlarlar.
  • oh be sonunda biri bunu söyledi.
  • t: lüzumsuz işler yaparak, lüzumundan çok daha fazla paralar kazanan ve milleti abes mevzularla eğlendirmeye çalışan sözde fenomenlere karşı kurulmuş bir serzeniş..
  • normalde bu tarz bir başlığı onaylayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi fakat kızacak bir neden bulamadım o kadar gerçek bir öfke benim de bilinçaltımda oluşmuş. bunu fark etmemi sağlayan başlık.
  • sözlüğün en az üçte ikisinin vermek istediği tepki.
    eminim nihayet biri çıktı bunlara küfür edecek diye herkes içinden geçiriyor.

ama burası "özgür" bir ortam, suç olmadığı sürece herkes her istediğini yazmalı .her ne kadar begenmesek ve bize gereksiz gelsede.

benim açımdan mahallede top oynayan çocuklardan farkları yoktur.istediklerinde salçalı ekmek tedarik ederiz.
  • bu başlık ne zaman gelecek diye bekliyordum. çok haklı bir serzeniştir.
    yorulduğunda bana haber ver sokmaya devam ederim