şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: tecavüz kültürü)

  kadınları köleleştirip mutsuz etmekten başka bir amacı olmayan, ikiyüzlü, yalancı , sansürcü feministlerin uydurduğu kavramlardan biri.
 • yalandır. hiçbir istatistiki veri bunu doğrulamıyor. detayları tecavüz kültürü başlığı altında yazacağım.

  çıkış noktası, amerika'daki üniversitelerde içkili kadınların sonradan pişman olmasına dayalıdır. kampüslerden başlayan bir konu yani amerika'da.

  çalışmalar gösteriyor ki ülkede tecavüz var ve bu bir sıkıntı fakat iddia edildiği gibi değil, üniversiteler hemen hemen kadınlar için en güvenli yer olarak çıkıyor.

  üstelik feministlerin yaptığı ve ortaya koyduğu çalışma tamamen anonim olarak bir internet sitesine beyanda bulunmaktan ibaretmiş.

  sonuç olarak şunu diyorlar, pişmanlık tecavüze uğramış olmak değildir.

  şimdi keko feministler "ne yani kadınlar tecavüze uğramıyor mu" demeden önce şunu diyeyim, uğruyor. fakat rape culture diye bir şey yok ortada. o masum kadınların mağduriyeti üzerinden siyaset yapmaya çalışmaları da iğrenç bu arada.
 • tecavüz kültürü, tecavüz istatistiğine değil, tecavüz kurbanlarının suçlanması; kıyafetlerinden, yaşadıkları ilişkilere, yaşam tarzlarına, alışkanlıklarına, gece saat kaçta eve döndüklerine kadar sorgulanmasını desteleyen, 'ha öyleyse bu olur tabii' deyip tecavüzü bir takım şartlar altında 'olağan' ve kimi zaman 'haklı' bulan kültürdür. yani kurbanın belli şeyleri yaptığında 'kaşınmış olması' fikri. senin burada sattığın fikir gibi.

  aynı zamanda tecavüzlerin, özellikle sevgili ve eş tecavüzlerinin hemen hepsinin, arkadaş ve tanıdık tecavüzlerinin büyük bir bölümünün şikayet edilmemesinin en büyük nedenidir. kadınların genel olarak tanıdıkları erkekler tarafından tecavüze veya şiddete uğradığı belirlenmiş bir şey. öyle criminal minds tarzında akıl almaz vahşilikte tecavüzler çok daha nadir rastlanan türde suçlar.

  -sarhoş olduğu,
  -açık saçık giyindiği,
  -tecavüzcüsü ile beraber olduğu,
  -kendisine tecavüz eden adamla birlikte olduğu, daha önce dışarı çıktığı ya da beraber görüldüğü

  bu böyle gider.

  öyle sadece, tecavüzün olup olmamasına dayanmıyor bu kültür. önce ne olduğunu anlamak lazım. tecavüz kültürünü, 'pişmanlık kültürü' sanmak için gerçek dünyadan ciddi anlamda bihaber ya da ciddi anlamda ergen olmak, öyle kalmak lazım. tecavüzün var olup olmamasından öte bir şey bu.

  bunun adının konması da, amerika'da belli liseler ve üniversitelerde sporcu olan genç erkeklerin, işledikleri tecavüz suçlarına karşın statüleri nedeniyle, otoriteler tarafından devamlı korunmaları, diğer tecavüz suçlularıyla karşılaştırıldığında çok daha az ceza almaları hatta kimi zaman hiç almamalarıdır. bu olaylar içinde zamanla ortaya çıkan akıl almaz rezaletlerle adı konmuştur.

  toplu tecavüze uğrayan genç kadınlar, bunun vidyolara kaydedildiği olaylarda, sahoş oldukları, oraya istekleriyle gittikleri gerekçesiyle, şikayet etmeleri engellenmiş, polis sorgusundan önce üniversitelerde 'ifadeleri' alınırken korkutulmuş ve öyle şeyler olmuş ki, bu adamların kangren olmuş toplumsal yarası artık.

  bu genç kadınlar, tecavüz vidyoları çekildiğinden tehdit edilmiş ve intihar edenleri olmuş. açıp okuyun mideniz kaldırıyorsa. ne kadar çok vaka olduğunu da görün. resmen amerikan kültürünün bir motifi bu artık.

  aynen ordu içi tecavüzler gibi. bir de o konuya bir bakın.

  ne o? red pill istelerinde, mra sitelerinde yazmıyor mu bunlar? yok böyle şey feminazi uydurması mı yazıyor orada.

  öyle çok büyük bir araştırmaya gerek yok. google'a high school - college athelete rape yazın bakalım bir. hukukun karar verdiği, bitmiş, sonuçlanmış olayları okuyun.

  "steuben high school rape case" yaz mesela. sonra yavaş yavaş bu olayların, üniversite versiyonlarına doğru ilerle. bu örnek lisede olan bir olay.

  bir araştırın bakalım, amerika'daki lise-üniversite futbol oyuncuları ve atletlerin tecavüz davalarını. bir okuyun da, mideniz ne kadarını kaldıracak o çok güvendiğiniz amerikan adaletini görelim. üç beş amerikan sitesinde gördüklerinizi hayatın anlamı, olayların açıklaması sanıyorsunuz.
 • neyin taciz ve tecavüz olduğuna kesinlikle kadınlar tek başına karar vermemelidir çünkü kadınlar hisleri ve içgüdüleriyle hareket eden solipsist canlılardır. mesela bir kadına, alt sınıfa ait, çirkin, kötü giyimli bir adam adres sorsa bunu taciz olarak adlandırır ama zengin ve yakışıklı bir adam son model bmw'si ile kaldırıma yanaşsa, camı aralayıp bir kadına adres sorsa o kadın aylarca arkadaşlarına bu olayı anlatır. kendini şanslı görür ve o adamla yatmak için her şeyi yapar.

  her şeyi taciz, tecavüz olarak sınıflandırmak ve insiyatifi de kadınlara vermek, büyük hukuki hataların doğmasına sebebiyet verir ki zaten vermektedir. kadınlar, batı ülkelerinde taciz, tecavüz suçlamasıyla erkeklere her istediğini yaptırabilmekte, bunu silah olarak kullanabilmektedirler. yine, isteyerek cinsel ilişkiye girseler dahi, sonradan pişman olduklarında ve tecavüze uğradıklarını ifade ettiklerinde o adam ağır cezaya çarptırılabilir. yani kadınların dediklerine bakarak iş yapılmaz çünkü çok azının mantıklı düşünme kabiliyeti vardır. genelde intikam alma, kıskanma, öfke duyma gibi hislerle yanlışlar yapabilirler. örneği çok fazladır.

  mesela sen şimdi 41 yaşında bir teyzesin. muhtemelen çirkin ve yaşlısın. seni çekici bulanlar meriçler ya da 60+ adamlar. olması gereken de bu. sen hırs yapıp bir adam koluna değse gidip beni taciz etti, diye şikayet edebilirsin ve haklı da çıkarsın. sebebi çok basit: rape culture. o adam seni taciz etmese bile yargılanır. neden? çünkü taciz ve tecavüzde kadın beyanı esastır. yani sen diyorsun ki, ben kimi istersem suçlayabilir, hayatını karartabilirim. yasalar bana böyle bir hak versin. gerekçe? geçmişte biz tecavüze uğradık. tamam, oldu. hep mağdursunuz amk. hep mağdur... akp'lilerle feministler arasında hiçbir fark göremiyorum.

  (bkz: taciz/@sonsuzluk ve bir gun)
 • ortaya yeni çıkarılan bir örneği alttadır. o kadar çok ki bunlar. ortak noktası da, tecavüz kültürü olmasının sebebi de, burada tecavüz suçu işleyenlerin şu ya da bu şekilde korunması. vidyoları ve resimleri çekilen kadınların devamlı tehdit edilmesi.

  hemen çok açıkça yazıyorum. bilinci yerinde olmayan bir kadınla seks yaptığını ve bunun da onun rızası dahilinde geliştiğini iddia etmek için bu eylemi tecavüz olarak değil, statü nedeniyle kişisel hak olarak görmek gereklidir. 'pişmanlık kültürü' diye pazarlanan bu işte. 3-5 tane zevzek karının söylediği yalanlar değil.

  baylor universitesi tecavüz olayları

  "after the scandal broke, the university hired a law firm from philadelphia, pepper hamilton, to investigate. ıt found that 17 women reported sexual assault or domestic violence carried out by 19 players, including at least four gang rapes. another, contested, lawsuit filed this year alleged 52 “acts of rape” by 31 players between 2011 and 2014."

  "... olayların açığa çıkmasından sonra, üniversite philadelphia'dan br hukuk firmasının bunu araştırmasını istiyor. sonuç: 17 kadının, 19 futbol oyuncusu için cinsel saldırı ve şiddet şikayetinde bulunduğu ve bunlar içinde en az 4 adet toplu tecavüz olduğu.

  ayrıca bu sene, 2011-2014 yılları arasında toplam 31 futbol oyuncusu tarafından gerçekleştirdiği iddia edilen toplam 52 cinsel suç için dava açıldığı. ..."

  "... “at these parties, the girls would be drugged and gang raped, or in the words of the football players, ‘trains’ would be run on the girls. the gang rapes were considered a ‘bonding’ experience,” it states. ..."

  "... bu partilerde kızlara uyuşturucu verilerek*, toplu olarak tecavüz ediliyor ya da takım oyuncuların ifadesiyle 'entrenman' kızların üstünde yapılıyor ve bu tecavüzler takım oyuncuları arasında 'yakınlaşma' olarak tanımlanıyordu. ..."

  ***üniversite toplu olarak eyalet ve federal devlet soruşturması altına alınmış. düşünsenize sayıyı. kaç tane futbol oyuncusu olabilir bir üniversitede. bu yaratıklar için sıradan bir eğlence haline dönüşmüş, korkacak bir şey yok ki çünkü.

  bu olaylardan o kadar çok var ki. münferit bir şey değil bu. sizin o çok gelişmiş sandığınız amerika'da bu olayların bir tanesini ortaya çıkarmak için hayatlarını harcıyor insanlar. aslında bunları sıraya koyup, teker teker türkçeye çevirip, her birine teker teker başlık açacaksın. milleti kusturuna kadar. sonra da amerikan ordu içi tecavüzlerini başlık başlık gireceksin, amerikan askerlerinin çeşitli ülkelerde işlediği, delili tasdikli tecavüz suçlarından nasıl zerre kadar etkilenmediklerini de teker teker koyacaksın buraya.

  'neden olay olduğunda gidip şikayet etmemişler o zaman' ama değil mi? işte bunu hala anlamadıysan atıp tutma tecavüz kültürü hakkında bir zahmet.
 • yine beyin yakan yorumların döndüğü gerçek yaşam problemi.

  doruk bey (böyle biri yok aslında, bu bir yan hesap. bir grup adam aslında 3-5 kişi olunca) - istatistikten bahsediyor hala. eyalet ve federal mahkemelerin topluca soruşturma altına aldığı bir üniversitede yaşanan ve hukukçuların en az dört toplu tecavüz bilmem ne kadar cinsel saldırıdan, bilmem kaç tane dava açtığı bir olaya anecdotal evidence bakınızı verip, bunun karşısına da argüman olarak kadınların sarhoşken yattıkları adamları beğenmeyip pişman olduklarını ve böyle bir kültür uydurduklarını yazmış.

  birisi şu çocuğa anekdotun ne olduğunu, özellikle de şu çerçevede kimin anecdotal evidence'a dayandığını bir anlatsın. kötü niyetle aptallık, çok kötü bir birliktelik.

  çünkü bu pişmanlık hikayesi sadece mra sitelerinde ve belli erkek gruplarının anlattıkları anekdotlara bağlıyken tecavüz kurbanlarının suçlanması -victim shaming victim blaming- sittin senedir yazılıp çizilen, karşısında durulmaya çalışılan çok ciddi bir problem. yara.

  tecavüz kültürü budur: kurbanı suçlamak, utandırmak. korkutmak. özel hayatına, giydiğinden içitiğine her şeyi alt üst edip, bu kadın zaten 'kaşınmış' dedirtmektir. bunu topluma benimsetip, saat bilmem kaçta dışarıda ne işi var demektir. 'dekolte giyen kadın, mini etek giyen kadın tecavüze uğrar' kadınların korkudan şikayet edememelerinin nedenleri bunlardır. suçluyu korumaktır. çocuğa tecavüz eden adamın, rızası var diye serbest bırakmaktır. cezasına indirim uygulamaktır.

  hala ne istatistiğinden bahsediyorsunuz gerizekalı herifler? nerde neyin istatistiği yok? istatistik nedir burada? kaç tane 13 yaşında kız çocuğunun tecavüze uğrayıp, zanlının 'rıza var diye' indirim aldığının istatistiği mi? kaç tane kadının ne giydiği için tecavüze uğradığı mı?

  sen bunların uydurma olduğunu söylüyorsan, yalan söylüyorsun bu kadar basit.

  sonsuzluk ve bir gun - yazdığın hiç bir şeyin hiç bir anlamı yok. tecavüz kültürü tecavüz istatistiği ile ilgili değil. kadın beyanı esastır ilkesi hukuk önünde kimseye üstünlük sağlamıyor. ve siz kasıtlı olarak yalan söylüyorsunuz bu konuda. sen yalan söylüyorsun. belki yeterli kapasiteye sahip değilsin, umurumda bile değil. zehirliyorsunuz insanları. gerçek dünya ile alakası yok yazdıklarınızın.

  şunu yazmaya utanmadın mı? haysiyet diye bir şey var, biliyor musun, hiç yanından geçtin mi? "mesela sen şimdi 41 yaşında bir teyzesin. muhtemelen çirkin ve yaşlısın. seni çekici bulanlar meriçler ya da 60+ adamlar. olması gereken de bu. sen hırs yapıp bir adam koluna değse gidip beni taciz etti, diye şikayet edebilirsin ve haklı da çıkarsın." kimden neyin intikamını alıyorsun sen?

  bu ne anlama geliyor? "yani sen diyorsun ki, ben kimi istersem suçlayabilir, hayatını karartabilirim. yasalar bana böyle bir hak versin. gerekçe? geçmişte biz tecavüze uğradık. tamam, oldu. hep mağdursunuz amk. hep mağdur... akp'lilerle feministler arasında hiçbir fark göremiyorum."

  (bkz: #69301289) "kadının kendisine tek taraflı cinsel çekim duyan zayıf ve çirkin erkeğin eylemlerine getirdiği suçlama." tacizin tanımı - sonsuzluk ve bir gun

  hem kötü niyetli, hem cahil olmak. hem de bunda ısrar etmek.
 • drunkenshoe'nun haklı olduğu başlık. diğer iki tecavüz yanlısı erkek. siz haksızsınız tecavüzcüler. sizi kınıyorum ve size laflar hazırladım.
 • akıl yürütmesini soft porn, best seller kitaplar üzerine kuran kafalar tarafından, komik komik hakaretlerle olmadığı savunulan gerçek. insanlığın yarası.

  adamdaki akıl yürütmeye bak. (bkz: #70104833) şimdi kontrol edelim bu akıl yürütmeyi.

  heteroseksüel pornografi. % 99'u erkeğe yönelik üretilen bir ürün. yüzmilyonlarca ergenin en temel genre'ı tecavüz üstüne kurulu hentai'den başlayarak, kadını, çocuk suratlı kadınları devamlı olarak zor kullanılan bir nesne olarak gösteren sayısız çeşitli biçimlerde sunuyor. amatöründen, gerçeğine kadar.

  bunların en çok tüketilen biçimlerinden biri, tecavüz, toplu tecavüz fantezileri.

  şimdi sonsuzluk ve bir gun ün yukarıda başka bir nevi pornografik ürüne uyguladığı mantığı uyguluyalım buna:

  "tecavüz fetişi o kadar çeşitli ve gelişmiş bir pornografik alana sahip ve o kadar çok tüketiliyor ki, dünyadaki tüm erkekler potansiyel tecavüzcü, pedofil sapık, toplu tecavüz fantezileri kuran ve bunları gerçekleştirmek için planlar yapan canavarlar!"

  aferin, çok güzel eyyorlamışsın. bundan daha güzel haykıramaz insan, 'iki dirhem aklım yok benim' diye. tabii aslında ne akıl yürüttüğün var, hatta ne de eyyorlaman.
 • bakalım feminaziler neyi tecavüz diye yutturmaya uğraşıyorlarmış:

  "42% of rape survivors had sex again with the rapist" yani tecavüzden sağ kurtulanların(!) yarısı tecavüzcüyle tekrardan yatıyorlarmış.

  işte ben buna kıçımla gülüyorum. :)))

  https://www.reddit.com/…_right_to_bodily_integrity/