şükela:  tümü | bugün
 • bir garip japon bilgisayar oyunu. oyundaki amac isminden de belli oldugu uzere tecavuz; oyundaki kadinlari metroda, sokakta elleyerek basliyorsunuz, tecavuze kadar yolu var. ilk duydugumda yuh bu kadari da olmaz demistim, cok rahatsiz edici bulmustum ama oturup dusununce, oyun boyunca 1000 kisiyi farkli sekillerde oldurdugumuz oyunlardan daha fazla rahatsiz edici bulmadigimi soylemeliyim.

  aha bu da oyun ici videosu
  http://www.youtube.com/…a54pu9dtjfq&feature=related
 • bdsm kültürü içindeki kapalı kutulardan biri. birçok insanı korkutan ve aynı zamanda merak uyandıran bir alan. öncelikle karşılıklı rızanın, özellikle submissive (kurban) tarafından net bir şekilde rızanın, beyan edilmesi zorunlu. keza aksi hâlde karşınızdaki insanı psikolojik olarak onarılamaz bir şekilde yaralayabilirsiniz. aynı şekilde rıza inşasının da son derece tehlikeli olduğu alanlardan biri.

  bu fantezi diğer pek çok fantezide olduğu gibi submissive tarafın açık rızasıyla gerçekleştiği için onun bedeni üzerindeki iradesini kullanmasının sonucudur. dolayısıyla edilgen birey kadınsa bu fanteziyi de antifeminizm olarak tanımlamak hatalı olacaktır; çünkü kadının rızası ve bedenine istediği şekilde sahip olma hakkı korunur.

  rape play'i nasıl kurgulayacağınız da tamamen partnerinizle olan ilişkinize bağlı. eve girdiğinde ani bir hamleyle oluşturulan seks ortamı da olabilir, eve zorla girilen ve şiddete dayalı bir oyun alanı da inşa edilebilir. vücuda hiçbir şekilde zarar verilmeyebilir ya da edilgen birey üstünde diğer bdsm play'leri de aynı anda denenebilir. dolayısıyla kurgusuz ve random bir şekilde inşa edilmesi en tehlikeli ve sakıncalı alanlardan biri olabilir rape play.

  burada önemli olan edilgen tarafın dominant tarafa güvenmesi, onun aklına ve duygusallığına inanması ve kendini teslim edebilmesidir. aksi durumda zaten ürkütücü sonuçların yaşanabileceği bir ortam da yaratılmış olabilir.

  kaynak: https://www.psychologytoday.com/…ng-in-rape-fantasy
hesabın var mı? giriş yap