şükela:  tümü | bugün
 • hep aynı tür moblarla karşılaşıldığı için bir süre sonra bayan, oyunda düşme ihtimali olmayan ancak internetten parayla satın alıp millete üstünlük sağlayabileceğiniz eşyalar bulundurduğu için dengesizliğe yol açan, bunun yanında görselliğiyle ve yüksek oyuncu seviyesi ile kendine bir süre bağlayabilen oyun.
 • paso wowwiki'de reklamıyla karşılaşıyorum, ordan dikkatimi çekti 6 kanatlı melek, bol dekolteli final fantasy bayanları bulunan başarılı bannerları ile.

  keza haliyle üşengeçliğimden oynamış değilim, ama youtube'dan izlediğim kadarıyla grafikleri guild wars arayüzü knight online dolayısıyla şahsi kanaatimce tıss..

  işte buyrun siz de izleyin:
  http://www.youtube.com/watch?v=9dms9vyyekg

  meraklısına download ve resmi site: http://rappelz.gpotato.com/
 • yeni getirilen logout timer sebebiyle ölüm oranı gayet yükselen ve eski oyuncuların isyan bayrağını açtıkları bir mmorpg
 • bele$ olarak nitelendirilen fakat para vererek item alan ki$ilerin kısa sürede kopup gittiği, almayanların ise kuzu gibi meelediği, değişik bir mmorpg.

  sırf bu yönüyle bile gerçek hayata çok benzemektedir, realistiktir. çok merak eden kurup oynar, 2 güne bırakır diye düşünmekteyim**.
 • level dergisinin ocak 2009 sayısında verdiği mmorpg.
 • epic 3 ve epic 4 boyunca pantera(pvp) serverında oynadığım mmorpg. evet, free to play bir oyuna göre grafikleri sağlamdır lakin tekdüzelikten sıyrılamamıştır. sonradan eklenen dungeon siege olayı ile biraz renk geldi fakat ondan da zevk alabilmeniz için sağlam bir pc'ye sahip olmanız gerekir (bkz: lag).

  ayrıca pvp server'ında oynamanıza rağmen pkde yatınca ağlayan insanlarla doludur. kısacası, birkaç dosttan başka hiçbirşey kazandırmamıştır.
 • mayis'in 3. haftasinda tester beta turkce versiyonu da geliyormu$. haziran ba$inda ise herkese acik beta.

  standard web adresi: http://tr.rappelz.gpotato.eu/
  tester beta olmak isteyenlere: http://tr.rappelz.gpotato.eu/ad/
 • oynarken bir türlü kameranin karakterin arkasindan gelmesini saglayamadigim oyun. grafikleri de biraz fazla göz yoruyor ama en az knightonlinekadar detayli olduklari dogru. ayrica deva breed'in egitim adasindaki müzigi pek güzel.
 • çok aşırı lagtan oynanırlığın zorlaştığı ücretsiz mmorpg oyun.

  oyunda ahlak sistemi adında tuhaf bir sistem var pvp yaparken dikkatli olmanız gerekli kendinizden 10 seviye düşük birine saldırdığınız takdirde büyük miktar ahlaksızlık puanı alıyorsunuz ayrıca her pk moduna girişinizde az miktarda ahlaksızlık puanı alıyorsunuz bunlar tam ne kadar olduğunu bilemediğim bir seviye olduğu zaman isminiz kırmızı yazıyor ve oyunda merkez alanlardan dışarı çıktığınızda potansiyel av oluyorsunuz diğer tüm oyuncular size saldırabiliyor
  çözüm ise ahlaksızlık sabunu 250 ahlaksızlık puanı siler ve yaklaşık 15 tl civarı.
 • oldukça başarılı bir oyun. hatta şimdiye kadar gördüğüm en güzel wow çakması. özellikle sınıflandırmadaki başarılı işleniş oynayışa olumlu etki ediyor.