şükela:  tümü | bugün
 • "raptorriders motosiklet grubu birlikte sürüş yaptığı ve aynı yeleği taşıdığı üyeleri ile dostluk, kardeşlik ve aile birliği içinde olan, güvenli sürüş yapmaya önem veren, trafik kurallarına uyan, motosiklet sürmeyi hayatının değişmez bir parçası haline getirmiş sürücülerden oluşan bir gruptur.

  dostluğu, saygıyı ve özgürlüğü değişmez ilkesi olarak bilen cruiser - custom - chopper tarz motorlara gönül vermiş motor severlerden oluşur."

  bir süredir bünyesine bulunduğum, yukarıdaki tanımlamasıyla bire bir örtüşen, bünyesinde bulunmaktan mutluluk duyduğum motosiklet kulübüdür.

  http://raptorriders.com.tr/ adresinden forumlarına ulaşabilirsiniz.
 • medya birimi tarafından toplumda motosiklet sürücülerine karşı oluşmuş önyargılara karşı cevap niteliğinde bir video yayınlanmıştır.
  videoyu baştan sona izlemenizi öneririm. olaylara geniş bir pencereden bakıp aynı zamanda empati yaparak olayları sorunları açıklamaya çalışılmış.
  ilgili video
 • yaza 30 ekimde muhteşem bir partiyle veda etmeye hazırlanan motosiklet grubumuz .

  http://www.raptorriders.com.tr/…m-yaza-veda-part�s�
 • bir süredir takip ettiğim ve sonunda forumlarına meeykaa ismiyle kayıt olduğum oluşum. herkes çok sıcak görünüyor. abi kardeş ortamı var. henüz toplanma organizasyonlarına katılmadım ama ilk toplantıya gitmeyi düşünüyorum.

  umarım yakın zamanda yeleğimle beraber aralarında olurum.
 • yaklaşık 6 aydır takip ettiğim motosiklet grubudur. dışarıdan görülen abi kardeş ilişkisini tanıştığınızda 10 katıyla hissediyorsunuz.

  merhaba dediğiniz insan sanki yıllarca tanıdığınız birisiymiş gibi size yakın davranıp sizden önce sizi düşünür hale geliyor. aynı zamanda internet ortamında tüm üyelerin katıldığı bir forumun olmasıda grup üyelerinin iletişimini kolaylaştırıyor. chopper-cruiser tarzı motor severlerin tanışmalarını tavsiye ederim.

  forum