şükela:  tümü | bugün
 • "raptorriders motosiklet grubu birlikte sürüş yaptığı ve aynı yeleği taşıdığı üyeleri ile dostluk, kardeşlik ve aile birliği içinde olan, güvenli sürüş yapmaya önem veren, trafik kurallarına uyan, motosiklet sürmeyi hayatının değişmez bir parçası haline getirmiş sürücülerden oluşan bir gruptur.

  dostluğu, saygıyı ve özgürlüğü değişmez ilkesi olarak bilen cruiser - custom - chopper tarz motorlara gönül vermiş motor severlerden oluşur."

  bir süredir bünyesine bulunduğum, yukarıdaki tanımlamasıyla bire bir örtüşen, bünyesinde bulunmaktan mutluluk duyduğum motosiklet kulübüdür.

  http://raptorriders.com.tr/ adresinden forumlarına ulaşabilirsiniz.
 • medya birimi tarafından toplumda motosiklet sürücülerine karşı oluşmuş önyargılara karşı cevap niteliğinde bir video yayınlanmıştır.
  videoyu baştan sona izlemenizi öneririm. olaylara geniş bir pencereden bakıp aynı zamanda empati yaparak olayları sorunları açıklamaya çalışılmış.
  ilgili video
 • 10 yıl önce istanbul'da kurulan, şu anda faal olarak türkiye'nin 8 farklı şehrinde ( istanbul, izmir, ankara, antalya, bursa, eskişehir, samsun, bodrum ) teşkilat yapılanması bulunan motosiklet grubu. grubumuz.

  isminde dolayı sadece regal raptor motorlara ait sanılsa da kulüp kültürüne yabancı olmayanlar tarafından işin aslının öyle olmadığı bilinir.
 • yaklaşık 8 aydır falan bünyesinde bulunmama rağmen çok sağlam arkadaşlıklar daha doğrusu kardeşlikler edinmemi sağlamış oluşumdur. başkanlarından yeni giren üyeye kadar hemen herkes çok samimi, içten, sıcakkanlı.

  insanların sosyalleşmek için bilmem ne gezilerine, hadi rakı içelim zirvelerine, mançuryan tavuğu yapıyoruz etkinliklerine dünya para bayıldığı günümüzde tüm bunları bedava ve daha da fazlasıyla, daha samimi olarak sunuyor bu kulüp. aranan tek şart ise bir chopper motosiklet sahibi olmak. he, motosikletin yok veya var ama chopper değil. bu durumda da grup için yer alabilip etkinliklere katılınabiliyor. tek fark yelek alınamıyor.

  yaş aralığı da bayağı bir geniştir. daha ehliyetini yeni almış gencecik motosiklet sevdalısı insanlardan tutun da torun tombalak sahibi insanlara kadar hemen her yaş grubundan insanı barındırır bünyesinde.

  ola ki bir sıkıntı halinde ise herkes canla başla yardıma koşuyor. akşamın bir vakti yolda kalan bir kardeşimizin yardımına 2 kişi aynı anda koştu, gecenin bir yarısına kadar motorunu yaptılar ve sorun hallolduktan sonra herkes evlerine dağıldı. oldu ki "başım ağrıyor" desem şehrin diğer ucundan bana ağrı kesici getirecek insanların olduğu bir kulüptür bu kulüp.

  yani kısacası, dayanışmanın, yardımlaşmanın, sadakatin, samimiyetin en üst seviyede olduğu ve orada tutulmaya çalışıldığı bir motosiklet kulübüdür. umarım daha uzun süreler bu kulüple yollarda olmaya, yeleklerini taşımaya devam ederim.

  web
  youtube
  instagram
 • yaza 30 ekimde muhteşem bir partiyle veda etmeye hazırlanan motosiklet grubumuz .

  http://www.raptorriders.com.tr/…m-yaza-veda-part�s�
 • 30.10.2016 tarihinde sezonu tüm istanbul ekibinin katılımı ile kapatan motosiklet grubu.

  raptorriders yaza veda partisi

  2
 • bir süredir takip ettiğim ve sonunda forumlarına meeykaa ismiyle kayıt olduğum oluşum. herkes çok sıcak görünüyor. abi kardeş ortamı var. henüz toplanma organizasyonlarına katılmadım ama ilk toplantıya gitmeyi düşünüyorum.

  umarım yakın zamanda yeleğimle beraber aralarında olurum.