şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
2038 entry daha
  • başbakanın kızlı erkekli çıkışına ve sonrasında havalimanında yaptığı açıklamaya kahkahalarla güldüğünü söylemiş hatta bu ciddi olsa ilk ben gazeteciliği bırakıp karşısına dikilirim diyebilmiş cesur yürek.
    şaka la şaka sen kim cesur yürekli olmak kim nasıl kıvırıyorsun başbakanının yaptığı siyasi yanlışları düzeltmek için. ayrıca sende akp iktidarda olduğu sürece karşısında dikilecek yürek olmadığı gibi arkada yok.
  • boş adamdır net.

yıllar sonra gelen edit: adam bile degildir.
  • "...erdoğan 11 yıldır defalarca yaptığı gibi yine türk siyaset ve medya çevrelerini şapa oturtuyordu. hepsiyle dalgasını geçiyordu. "

(bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor)
  • yandaşların çoğu gibi ona kızamıyorum. her yazılana inanacak bir kitle varken az bile yazıyor.
    bu yazıyı okuyan binlerce kişi "gördün mü, başbakan nasıl da kandırmış hepsini, keh keh" diyecek.
  • 2. ligde oynamış topçuyla, maradona'yı kıyaslamış "futbol yorumcusu"
  • çok değil, 2-3 sene önce türkiye'nin en önemli konuları hakkında önemli bir muhattaptı kendisi. bildiğin paşalarla, önemli gazetecilerle tartışıyordu. lakin, sonradan sonraya kendisindeki dunkofluk anlaşıldı ki, ahmet çakar'ların, sinan engin'lerin yanında trolcülük oynuyor.

ha, bu arada yaptığı son siyasi analiz;

" başbakan nası kekledi sizi yaaa ^ ^ "

varın, işin saçmalığını siz düşünün.
  • 9 kasım tarihli yazısında nefis alt metinler vardır. bu yazıda ders çıkarılması gereken bir çok örneği bilerek ya da bilmeyerek belirtmiştir kendisi. yazısı iyi irdelenmeli gülünüp geçilmeden önce, zira şapa oturmalı kısımları geçersek çok doğru noktalara dokunmuştur yazdığı yazıda.
  • başbakan kendisini kaybetti, bilinçaltını günden güne ortaya çıkıyor. tatlı tatlı takiyye yapan kurmayları ve cemaat kanadı durumdan rahatsız. alttan alttan işleri yürütüyorlardı, ne gereği var şimdi milletin kafasını karıştırmaya. kendileri baya bir çırpınsa da başbakan hepsini açığa düşürdü. bu garibime de kafası karışan merkez sağ oylarının aklını toparlamaya çalışan bir yazı yazmak düştü. hee başbakan süper zeka, kimsenin düşünemediğini düşünüp yapıyor kendisi. halbu ki çok demokrat, bize şakalar yapıyor, oltalar atıyor.

her şeyi bir kenara bırak bir köşe yazarı nasıl okuyucusuna hakaret eder ya? şapa oturdunuz, aval aval bakarsınız, trene bakar gibi bakacaksınız falan. seviyesizlik nasıl bu kadar pirim yapıyor bu ülkede anlamış değilim. bu adam sözlükte yazar olsa(ki belki öyledir) baya ana avrat söver burda herkese.

ben şuna inanıyorum, bu devir değişecek, hep böyle olmuştur. o zaman ne yapacaksın merak ediyorum. şimdi akp gidip chp gelse, kılıçdaroğlu'nun içinden tayyip'in 3 katı bir canavar çıkıpta sizi gerim gerim gerse hiç üzülmem. ha böyle memlekette bir bok değişmez, herkes birbirinden intikam ala ala yıllar geçer de, yine de sizin bitişinizi izlemekten büyük keyif alıcam. ölmeden görürüm inşallah.
  • 1981 yılında tarafsız gazeteciliğe tepki olarak doğmuştur.
4023 entry daha