3889 entry daha
  • biz bu herifin ne bok olduğunu, ne kadar fetöcü, ne kadar tayyip yalayıcı, ne kadar terbiyesiz olduğunu şimdi söylediği ahlaksız sözlerle anlamadık ki. yıllardır ne kadar terbiyesiz olduğunu biliyor ve her platformda da söylüyorduk. ancak tayyip'i o kadar çok yalıyordu ki birileri tarafından ne söylediği terbiyesiz sözleri işitiliyordu ne de yaptığı saçma sapan hareketleri.

fetöye bu herif te dahi olmak üzere "fethullah hoca efendi hazretleri" derlerken de biz fetönün ne mal olduğunu, ülkenin başına çoraplar ördüğünü biliyor ve her platformda dile getiriyor, fetöye "feto", hatta "fetoş" diyorduk.

bu mallar birbirlerinden farklı değiller ama ne yazık ki bunların sözlerini ağızları açık dinleyen, arkasından giden diğer mallar bir türlü şu kör olasıca gözlerini açıp “ne oluyor aga ?” diye sağa sola bakmıyor, sorgulamıyorlar.
  • adı koyulmamış iktidar ortağı mhp düşen akp'lilere rahat vurduğu için beyaz tv'den gönderildi(büyük ihtimalle bir süreliğine. nihat doğan da bir süre sonra geri dönmüştü). mhp'liler davutoğlu'na ve davutoğluculara da rahat saldırıyor. şikayetçi değilim orası ayrı. sabah gazetesinden kovulursa kendi tasarrufları olur. hidayet, saffet sancaklı ordan kovduramaz.
    kullandığı argo bir tabir ama var böyle şeyler. french kiss de ırkçı bir tanımlama olmalıydı bu durumda. sözlükteki boşnaklar bu lafın nerden geldiğini söylemişler ve alınmamışlar.
  • (bkz: #72323484)
  • ahmet çınar tarafından; "bir tutam nazlı ılıcak, iki ölçek nihat doğan, birkaç paragraf engin ardıç, üç dört kare sinan çetin, beş altı nutuk tayyip erdoğan: çalkala karıştır, al sana rok!" olarak tanımlanmıştır.
  • ben bu tırt herifin yazılarını okumazdım, bu kepazelikten sonra twitter'daki paylaşımlarına, bir de sabah'taki yazılarından birine baktım, bu kadarını beklemiyordum. erdoğan'a eniştesi üzerinden bile yalakalık yapmış. kusturmalı saksoya falan kafa yorması boşuna değil. (ne adamlara kaldı ülke ya!)
  • tweetlerini okurken acıyıp, gülme krizine girdiğim ex-televizyoncu, gazeteci.

bir ara ekranlarda hakan ural'a "bitmiş gitmiş, kimsenin kendisine iş vermediği oyuncu eskisi" diyordu. şimdi kendisi daha beter duruma düştü. bence artık işi zor. önceden muhalifler seni sevmezdi. akp'ye oy verenlerin en az yarısı da sana şüpheyle bakıyordu. şimdi tüm ülkenin nefretini kazanmayı başardın.

ayrıca, aralık'ta türkiye'ye amerika tarafından büyük bir saldırı olacağını söylüyor. bana hedef değiştirmeye çalışıyor gibi geldi ama, bekleyip görelim.
  • izlemediğim, takip etmedim, tipinden, konuşmasından haz etmediğim spor/siyaset/sanat yorumcusu.

çıktığı program, oradaki tipler, o kanal falan inanılmaz midemi bulandırıyor. sosyal medyada çok paylaşıldıkları için denk gelip görüyorum. ve insanlar o kanalı, o programı izliyor. hatta izlerken fotoğraf falan çekilip atıyorlarmış sanırım.

recep ivedik tiplemesinin gişe rekorları kırmasının eseri bunlar hep, toplum böyle insanları seviyor bunlara prim veriyor.
  • günah keçisi arayan insanlar tarafından linç edilmiş medya dansözü.
3427 entry daha
hesabın var mı? giriş yap