şükela:  tümü | bugün
  • hayallerin atışmasıdır. izlerken her saniyesi ayrı bir güzel ayrı bir huşu ile geçti. iki sevmediğim insanın konuşmasının bu denli izlenilir olabileceğini hiç düşünmezdim. devamını bekliyoruz. inşallah maşallah.

http://videonuz.ensonhaber.com/…nli-yayinda-kapisti
  • videodaki iki kahramana hiçbir şekilde dayanamadığım ama rasim ozan kütahyalıya ultra viyole dayanamadığımı anladığım atışma.
    rasim ozan'ın bir yerde sesini yükseltip saçma sapan atarlanmaya başladığı anda kapatmak zorunda kaldım, videoyu bitirmeye gücüm yetmedi.
  • özeti "alın bunu yayından alın" olan gereksiz zaman kaybı.
  • mehmet baransuda katılaymış yavşak gülümsemesiyle tiripot olurlarmış.
  • canlı izledim la . rasim adnanı köşeye sıkıştırmaya çalıştı adnanda rasimin helin avşarla olan fotosundan bahsetti sonrada rasim çıldırdı ve adnanı yayından aldırdı tabi bunu tam bir köylü kurnazlığı edasıyla yaptı kimse çakmadı
  • sonunda adnan oktar'ın gerçekten mehdi olduğuna inandığım kapışma. rasim ozan sayesinde buna bile ikna oldum.
  • insanın" hangisini tutsam" diye kararsız kaldığı atışmadır. bu atışmada mehmet baransu, mehmet metiner' de olsa ve birbirlerine girse daha zevk verecek bir atışma olabilirdi.
  • adnan oktar'ın gülmesinden de anlayabileceğimiz üzere kendisi grandmaster troll'dür. rasim daha beginner troll olduğu için alacağı çok yol var. rasim nihat doğanla kapışsa da onu bile sevdirir alimallah.

inşallah. maşallah
  • ne olduğunu anlayamadığım çatışmadır. çok eğlenceli olduğundan twitter üzerinden takip ettiğim adnan oktar müritlerinin "hocamız rasim ozan kütahyalıyı nasıl dümdüz etti" twitleri ile haberdar oldum, dayanamayıp 5dakikalık kısa olan videoyu izledim ama çok da bişey anlayamadım açıkçası. en son rasim ozan kütahyalı'nın iyice bağırıp hocayı yayından almasıyla konu son buldu da gerçek dünyaya döndüm.