• hayallerin atışmasıdır. izlerken her saniyesi ayrı bir güzel ayrı bir huşu ile geçti. iki sevmediğim insanın konuşmasının bu denli izlenilir olabileceğini hiç düşünmezdim. devamını bekliyoruz. inşallah maşallah.

http://videonuz.ensonhaber.com/…nli-yayinda-kapisti
  • adnan oktar'ın gülmesinden de anlayabileceğimiz üzere kendisi grandmaster troll'dür. rasim daha beginner troll olduğu için alacağı çok yol var. rasim nihat doğanla kapışsa da onu bile sevdirir alimallah.

inşallah. maşallah
  • mehmet baransuda katılaymış yavşak gülümsemesiyle tiripot olurlarmış.
  • bu konuşmada rasim ozan kütahyalı'nın sözünü ettiği "bacılar, motorlar, cariyeler" konusunun ne olduğunu anlayabilmek için ilgili hürriyet haberinin okunmasını öneriririm:

(bkz: #31883900/@adnan oktar)
  • sonunda adnan oktar'ın gerçekten mehdi olduğuna inandığım kapışma. rasim ozan sayesinde buna bile ikna oldum.
  • videodaki iki kahramana hiçbir şekilde dayanamadığım ama rasim ozan kütahyalıya ultra viyole dayanamadığımı anladığım atışma.
    rasim ozan'ın bir yerde sesini yükseltip saçma sapan atarlanmaya başladığı anda kapatmak zorunda kaldım, videoyu bitirmeye gücüm yetmedi.
  • rok'un atarlanarak rakibine hediye ettiği karşılaşmadır. yemin ediyorum adnan oktar'ı hiç sevmediğim halde adam birden çok sempatik, çok sevecen ve çok babacan geldi. rok bu karşılaşmada bile kendini sevdiremediyse, hiç şansı kalmamış demektir.
  • adnan oktar rok'u silmiş demek yanlış olur. çünkü gördüğüm kadarıyla rasim ozan çizgisini hiç bozmazken ("alın bunu yayından!! peki... adnan oktaar!!") hoca adnan oktar, suçlamalar karşısında şekilden şekle girmiş, hemen "yav babam benim öyle bi derdim yok, bak kardeşim" gibi ayaklarda kendini bulmuş.

ayrıca motor cariye bacı olayını da bir açıklamak lazım. adnan oktar zamanında tarikatta 3 çeşit kadın olup hiyerarşik olarak bacı > cariye > motor olduğunu söylemişti ve motor'lar bildiğin seks kölesiydi. rasim ozan buna atfen "mehdi kadınları böyle üçe böler mi" diye sormuş, bu soru da yerinde olmuştu gayet. ancak, akabinde adnan oktar'ın "motorları en iyi sen bilirsin, gazetede herkes gördü" şeklinde olayı helin avşar'a çekmesi de pek manidar oldu

her neyse. aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık. nihayetinde hayatımızdan bir 10 dakika kaybettik videoyu izleyip entry yazalım derken.
  • her ikisini de günahım kadar sevmediğim tartışmanın taraflarından rasim ozan, en doğru hareketi yaparak tartışmayı sonlandırdı.

çünkü adnan oktar her zamanki gibi kendi dünya/islam görüşünün propagandasını yapmaya başlamıştı. anladığım kadarıyla rok buna izin vermemek için kendisini yayından aldı.

iyi de yaptı diye düşünüyorum... adnan oktar'ın a9 tv haricinde bir yerde mehdi/mehdilik vs konularını anlatmasına aracılık yapmak doğru olmazdı.
  • rasim ozan kütahyalı'nın, adnan oktar'a en önemli skilli olan "darwinist, materyalist, komünistleri yerle bir et" vuruşunu kullanmasına fırsat tanımadığı tartışma.
hesabın var mı? giriş yap