şükela:  tümü | bugün
  • -miss turkey 2014 finalistlerini giydiren o yakışıklı adam raşit bağzıbağzı'ymış sevim!
    +aaa öyle mi? gerçekten yakışıklı adam ama nesrin.
    -paris hilton'a, demet kutluay'a, doutzan krouse'e, berna yılmaz'a, tülin şahin'e, tuba büyüküstün'e, nurgül yeşilçay'a, güzide duran'a da tasarımlardan tattırmış biliyon mu?
    +oooo! nasıl reklam yapacağını da iyi biliyor heee!

gel bize bağzı bağzı* -->> http://pasteboard.co/2mlajlnv.jpg
  • an itibariyle kiralık aşk'ın 16. bölümünde boy göstermiş olan modacı.
  • davranışlarını hiç tasvip etmediğim bir modacıdır.
    yıllar önce öğrenciyiz, ankaradayız, mezuniyet kıyafeti için heryeri talan ediyoruz ve bağzıbağlı'ya gitmişiz. hani paramız çok olduğundan değil ama belki olur da bütçemize uyan birşey olur ya da fikir alırız diye girmişiz.
    içeride raşit'i görüp heyecanlanmışız. bir merhaba demek istedik. bu arada kumaşlara da bakıyoruz belki kendi tasarımımızı yaparız diye hemen çalışana sorduk raşit bey burada mı? birşeyler danışabilir miyiz diye
    çalışan arkadaşımız raşit bey'in yanına gitti ve geldi. gözümüzle görüyoruz olanları..
    kızcağız geldi ve dedi ki raşit bey biraz önce çıkmış dedi..
    vayy be parasına göre insanlara davranan bir burnu kaf dağında tasarımcı..
    şimdi sen benim için ne olursun raşitcan? değer verilecek bir adam mısın? tasarımların benim için bir lovemark olur mu?
  • tv'de gordugum biri, modaciymis. bence bildigin djokovic.
  • tanınmamış modacı.
  • engin akyürek'in kayıp ikizi olduğunu düşündüğüm modacı.
  • soyadi dilime dolanan modaci. bagzibagli bagzibagli bagzibagli bagzibagli diyip diyip duruyorum icimden.
  • neden aksanlı konuştuğunu merak ettiğim çok yakışıklı modacı genç beyfendi.
    edit: sevgili @jean guen de lubran'a teşekkür ediyorum. kıbrıslı olduğu için aksanlı konuşuyormuş.
  • londra'da büyüdüğü için aksanlı konuşan çok yakışıklı kıbrıslı beyfendi.
  • belki simaen çok yakışıklı sayılmaz ama son derece düzgün bir fiziği var kendisinin. daima şık giyinerek kendisini belli ediyor. konuşmaları hoşsohbet ve yapıcı.

hepsinden önce, işinde marka olmuş başarılı bir insan. takdir ediyorum kendisini her anlamda.