şükela:  tümü | bugün
15 entry daha
  • yakın zamanda takibe aldığım kırmızı halı videosunu izledikten sonra takibi bıraktığım tasarımcı. kendisini nillush vintage ınstagram hesabındaki hanımefendi ile tanıdım diyebilirim.
    her neyse giyim kuşam hakkında bir iki bilgi sahibi olalım dedik. konuşmaların arasına kerimcan durmaz misali ingilizce kelimeler sıkıştırıyor. you know vs. kıyafetini eleştirdiği birinin adı siqi baya oturup buna güldü. sonrasında bu minvalde adı geçen başka biri daha çıktı. ona da güldü. şişman biri çıktı mide ameliyatı ol dedi. yani aşırı duyar kasmak istemiyorum kendi deyimiyle belki iyi biridir ama bu muhabbet tarzı bana avam geliyor kusura bakmasın.
    edit: imla
  • tasarımlarını beğenirdim ancak iyiki youtube kanalı açmışta ne kadar leş biri olduğunu görmüşüz.oscar ödül töreni videosunda kilolu olan kadına "git mide ameliyatı ol" demesi, natalie portman'ın kıyafeti ile yaptığı maifestoya "boş muhabbet" demesi, billie eilish'ın giyimi ile alay edişi;billie'nin modayı etkileyip yönlendirişini farkedememiş modacı.`:swh
    başka bir videosunda da tasarımcı olma hayali olan kişilerin çizimlerini yorumlarken o kadar çok aşağıladı ki insanları onun yerine ben utandım. gerçekten fazlasıyla egolu ve boş biriymiş.
1 entry daha