şükela:  tümü | bugün
  • sturm graz ın 19 yaşındaki futbolcusu. ikea ürünü gibi adı olmasına rağmen fiziğiyle ileride ses getirecek potansiyele sahip. 9 temmuz 2022 sturm graz galatasaray maçında 2 gol atmış durumda tam süper lig futbolcusu.
  • galatasaray karşısında oyununu beğendiğim futbolcu. ama transfermarkt'ta değeri zaten son 1 yılda 20'ye, sturm graz transferinden sonra da 4.5 kez katlamış, çoktan keşfedilmiş, sözlüğe geç düşmüş. kuzeyin uzun boylu güçlü ama çabuk forvetleri önümüzdeki 10 yılı domine edecek gibi.
  • benim de galatasaray maçı ile keşfettiğim haaland esintileri taşıyan futbolcu, özellikle isteği ve hırsı oldukça ön planda. bu tarz oyunculara takımlarımızın yönelmesi çok önemli. oyuncu kopenhag çıkışlı ve biz istersek buralardan ligimize oyuncu getirebiliyoruz örneğin; victor nelsson. türkiyeye gelen oyuncuların çoğu zaman iş ahlakını kaybettiğini göz önünde bulundurursak yüksek iş ahlakına sahip kuzeyli oyunculara yönelmek bizim avantajımıza olacaktır. onlarda bizi avrupaya giden bir basamak olarak görürlerse uzun vadede yüksek bedellere oyuncu satışı yapan portekiz ligi seviyesine gelebiliriz belkide.
hesabın var mı? giriş yap