şükela:  tümü | bugün
  • etken maddesi deksketoprofen olan harika ağrı kesici. diş ağrısını bile kesmiştir kendisi.
    aynı zamanda arvelesin kankasıdır.
  • böbrekleri zorluyor biraz. diğer ağrılar gidiyorken, sol böbrek ben buradayım, uyuma hu! yaptı, bende en azından.
  • kulunç kaynaklı boyun, omuz, sırt ve baş ağrısındam muzdarip olduğumda sağlık ocağına gittim, doktor prepagel jel ve rastel verdi. hiçbir işe yaramadı. profesyonel sporcu bir arkadaşımın tavsiyesi ile majezik duo ya başladım. ağrılar anında hafifledi. yan etkileri oldu: beşinci tablette ishal oldum ama uzun sürmedi, yüzümde hafif pullanma oldu, bir de böbrek ve karın ağrısı. ama ilk kulunç ağrısının yanında bunlar hiçbir şey.
  • doktorlarımız artık antibiyotik yazmaktan çekindiği için yıllardır geçmeyen iç enfeksiyonlarımın ağrılarını ağrı kesicilerle idare ediyorum.

(bkz: torbacıların antibiyotik piyasasına girmesi)

ağrılardan dolayı çeşit çeşit ağrı kesiciler denedim. 25 mg olduğunu öğrenince biraz da bu arkadaşı deneyelim dedim. günde 1 defa olmak üzere 4 gün kullandım. 4'ünde de mideme ateş düştü. bugün mide ağrısı o kadar şiddetlendi ki lansor almak zorunda kaldım.