• can sıkıntısına bire bir olan rastgele butonunun beta versiyon'a gelmesi için biraz önce başlayan kampanya.

tamam logo'ya tıklayınca bir tane geliyor ama öyle değil işte. böyle bir sürü başlık alt alta sıralansın, seçelim, yazalım.

aga, çok mu zor bu butonu koymak?
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. biber gazına talcid neyse can sıkıntısına rastgele butonu odur
  • rastgele diyerek desteğimi esirgemediğim kampanya.
  • çok mantıklı bir kampanya. sözlükteku gündemden sıkılanlar için birebir.
  • 10 numara 5 yıldız kampanya. en azından eski zamanlara ait taşşaklı başlıklara denk geliriz belkim.
  • katıldığım ve yeniden diriltmek istediğim kampanyadır. şunun şurasında herkesin tatil günleri sayılı. kafa boşaltmak, iki şey tıngırdatmak için sözlüğe giriyoruz. bakıyoruz ki kayda değer pek bir şey konuşulmuyor. günlük sabit başlıklar şunlar zaten:

(bkz: ekşi sözlük dertleşecek insan veritabanı)
    (bkz: ekşi itiraf)
    (bkz: düşün ki o bunu okuyor)
    (bkz: düşün ki o bunu okumuyor)
    (bkz: düşün ki o bunu nasılsa okumayacak)
    (bkz: şu anda çalan şarkı) vb.

gurban olayım geri getirin şu rastgele butonunu, debeyi ve güne git özelliğini ya. gerçekten sözlük sürekli daha kötü oluyor. ayrıca farkında değil misiniz: bu özelliklerin olmaması yüzünden çoğu kişi sözlüğe olan ilgisini de yitirdi. sırf bu yüzden daha az entry yazılıyor, daha az kişi giriyor ve insanlar sözlükte zaman geçirmek için eskisi gibi istekli değil. bu özellikleri geri getirirseniz eğer, bu dediğimi kanıtlamış olursunuz. göreceksiniz, nasıl festival gibi olacak ortalık. insanlar daha fazla fikir paylaşabilecek, daha çok şey öğrenecekler. her ekşisözlük butonuna tıkladığımızda beklediğimiz entrylere rastlayamıyoruz. getirin de canlandırın şurayı.

lütfen geri gelsin. kim bilir 99'dan beri ne güzel başlıklar açılıp bırakıldı ve keşfedilmeyi bekliyor. bakın, lütfen diyorum.

her şeyi geçtim, burası benim için gerçekten kutsal bilgi kaynağı. her gün yeni bir şey öğrenmek insanı mutlu ediyor. hem rastgeleye tıkladığımızda bir sürü mesleki terimin açıklamasını falan da görüyorduk. bizi bundan mahrum bıraktınız, ayıp.

destek olun lan köftehorlar...
  • şükela butonun da geri getirilmesini ekleyerek desteklediğim kampanyadır.

bir nevi sözlük geçmişinden kopartılmıştır.

sözlüğü sözlük yapan yazarlar ve entryleri hafızalardan uzaklaştırılmıştır. sadece bugun ve dünün bkz ve küfürlerle dolu entrylerine mahkum edilmiştir sözlük.
  • sonuna kadar desteklediğim kampanya. rastgele nasıl olmaz? up up.
  • bu kadar insan istiyorsa geri gelmemesi gercekten inanilmaz. yukariya koyulacak bir buton ne zarar verebilir anlamiyorum. sonucunda bir yazar bile mutlu olacaksa yeterli bir sebeptir bana gore.
  • sözlüğün en özlenen özelliklerinden biri olan butondur. olsaydı eğer; sol frame'in son günlerde felaket haberleri ile dolu olmasından etkilenen bünyemde bir vaha etkisi yaratacaktı. yeni tasarımla gelen tarihte bugün özelliği ne kadar güzelse rastgele butonu'nun olmaması bir o kadar kötüdür. duyarlı sözlükçü kardeşlerim ortalık biraz sakinleşince yönetime ses duyurmak için bir el atsa keşke.
hesabın var mı? giriş yap