şükela:  tümü | bugün
 • ak parti 1. bölge milletvekili adayı. merve kavakçı'nın kız kardeşi.
 • al-jazeera'da yayınlanan adaylarla siyaset dışı serisinde kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla bu ülkedeki muhafazakar kesimin bir özetini geçmiş ve neden kendilerinden müspet bir sonuç çıkmayacağını göstermiştir.
 • zikri ezber yüklü akp adayı. fikirsiz fikirsiz, bütün akp muhaliflerine klişe 28 şubat mağduriyeti ağzıyla saydırıyor. merve kavakçı'nın şöhretinden nemalanmaya çalıştığı çok belli.

  (bkz: helin avşar)
 • akp'nin 14 milletvekili çıkardığı istanbul 1. bölgede, 9. sıradan milletvekili seçilmiştir.
 • sanıyorum milletvekili olmasındaki tek vasıf, ablasının zamanında milletvekili olup meşhur mağduriyeti(!) yaşamış olması.
 • http://www.yenisafak.com.tr/…e-yemin-edecek-2170696

  ablasinin 16 yil once taktigi, basostusunu takarak yemin edecekmis.

  ayrica, sub-zero'nun 20 yil once giydigi kostumu giyerek de finish-him'e feda ettigimiz canlarin anisini yasatmistir.
 • ablasının başörtüsüyle meclise yemin etmeye gitmiş milletvekili.

  anca bülent ecevit öldükten sonra, teröristlerin, faşistlerin, hırsızların kol gezdiği mecliste yemin edebilmiştir.

  16 yıl önceki olayı hala "türbanlı bacımı meclise sokmadılar" kafasıyla yaşayan, anayasanın ne olduğunu bilmeyen, hukukun üstünlüğünü tanımayan insanlar tarafından yakın zamanda göklere çıkartılacaktır.

  anca kendinizi kandırırsınız, başörtüsüyle siyaset yapmaktan bıkmadınız.

  bu meclisteki insanlar kimleri temsil ediyor hiçbir bilgim yok, daha da kötüsü, bu insanları seçen halkın da bu insanlar hakkında bilgisi yok.
 • hem ablası hem kendisi çok itici giyiniyor. bi de yaşsız insanlar ikisi de. hani ilk doğduğundan 30 yaşında gibi görünen bi kadınlar var ya hah onlardan.

  onun dışında hayırlı olsun. çok acaip fikirleri olmasını, meclisle über süper fikirler paylaşmasını beklemiyorum.
 • hakkında merve kavakçı'nın kardeşi olması hariç bir bilgim olmayan insan. yemin törenine ablasının başörtüsüyle gelmiş. bu hareket ablası şahsında tüm örtülü kadınlara yapılan o haksızlığın hatırlatılmasıdır, yerinde bir davranıştır. orası öyledir de, kendisini meclise sokan güç aynı zamanda ablası hakkında en terbiyesizce lafları eden adamları da köşe yazarı olarak ihya etmektedir: #52573381.

  --- spoiler ---

  'merve'nin çıplak ayaklarını görünce, dedim ki içimden, kim bilir kaç aksakallı muhterem gece rüyasında, onun çıplak ayaklarının hayalini kurup asılmıştır... '
  --- spoiler ---

  demek ki o güç için mağduriyet oya çevrilebilir bir sermayeden ötesi değildir. bu güçle anlaşıp ablası hakkında bu söylenenleri görmezden gelerek edindiği milletvekilliği hakkında hayırlı uğurlu olsun.