• sülalece devlete kapak atan kişilerden birisidir.

merve kavakçı: büyükelçi yapıldı.
    mariam kavakçı: cumhurbaşkanı danışmanı.
    gülham kavakçı: cumhurbaşkanı danışmanı.
    erva kan (kavakçı): cumhurbaşkanlığı yatırım ofisi proje direktörlüğü'nde koltuk sahibi oldu.
    ravza kavakçı: merve kavakçı'nın kız kardeşi. osman kan ile evlendi. osman da kayırmaya girdi.
    osman kan (kavakçı): sağlık bakanlığı'na bağlı bir devlet kurumu olan türkiye hudut ve sahiller sağlık genel müdürü yapıldı.
    elif kavakçı: cumhurbaşkanı'nın eşi emine erdoğan'ın moda tasarımcısı yapıldı.
  • elektrik mühendisliği mezunu olmasına rağmen istanbul metro a.ş. tarafından abd'ye siyaset doktorası yapmaya gönderilen kişi.

insan merak ediyor!

1. bu doktora bursu için metro a.ş. hangi tarihte ilan verdi?
    2. hangi kriterlere göre bu kişi seçildi?
    3. neden metro a.ş. abd'ye siyaset doktorası yapmak için birini göndermek ister?
    4. görevleri ile bağdaşmayan harcama için kim onay verdi?
    5. onay veren arkadaşlar hakkında bir soruşturma açılacak mı?
    6. bu hanımefendi ne zaman başvurdu?
    7. torpil ile bu bursu aldıysa, nasıl utanmadan insanların içinde dolaşıyor?
    8. müslüman kimliğini ön plana çıkartan bu kişinin samimiyetine ne kadar güvenebilir misiniz?
    9. bu patiye oy veren insanlar nasıl bu gibi şeyleri görmezden geliyorlar?
    10. bu kadar büyük bir yolsuzluk neden gündem olmuyor?

editus: yazım hatası
  • abd vatandaşı olduğu için vekillikten düşürülen merve kavakçı'nın kardeşi. aramızda başörtüsü yüzünden merve kavakçı vekillikten çıkarıldı sanan tontinikler var.
  • bu şahıs sabah twitter üzerinden broadway gibisi yok dedi
    gelen linç üzerine ‘mercedese binmedim’ lafından hiç ‘mercedes sürmedim’ lafına, biri fotoğrafla yanıtlayınca görüntülerin tamamını paylaşın cesaretiniz varsa dedi.

ardından video ile yanıt gelince inanılmaz bir utanmamazlıkla “ben de bu görüntüleri arıyordum” dedi.

inanılmaz
  • haram-helal kavramlarina asinadir diye yaziyorum, ibb'den elde ettigi her bir kurus haramdir, kendisinden baslayarak tum ailesine zehir ve zikkim olsun. ister ilahi adalet diyin, isterseniz karma, o haram yedikleri, gasp ettikleri milyonlar fitil fitil burnundan gelecektir.
  • ibb'den 2 milyon tl alıp, tezinde atatürk'e hakaret eden atatürk düşmanı.
  • ablasının başörtüsüyle meclise yemin etmeye gitmiş milletvekili.

anca bülent ecevit öldükten sonra, teröristlerin, faşistlerin, hırsızların kol gezdiği mecliste yemin edebilmiştir.

16 yıl önceki olayı hala "türbanlı bacımı meclise sokmadılar" kafasıyla yaşayan, anayasanın ne olduğunu bilmeyen, hukukun üstünlüğünü tanımayan insanlar tarafından yakın zamanda göklere çıkartılacaktır.

anca kendinizi kandırırsınız, başörtüsüyle siyaset yapmaktan bıkmadınız.

bu meclisteki insanlar kimleri temsil ediyor hiçbir bilgim yok, daha da kötüsü, bu insanları seçen halkın da bu insanlar hakkında bilgisi yok.
  • sorsan müslümandır ama tüyü bitmemiş yetimin, ülkesindeki insanların hakkını yemekten, emmekten hiç çekinmez.
  • http://www.yenisafak.com.tr/…e-yemin-edecek-2170696

ablasinin 16 yil once taktigi, basostusunu takarak yemin edecekmis.

ayrica, sub-zero'nun 20 yil once giydigi kostumu giyerek de finish-him'e feda ettigimiz canlarin anisini yasatmistir.
  • tam bir siyasal islamci. calmada cirpmada uzmandir bunlar.
hesabın var mı? giriş yap