şükela:  tümü | bugün
  • çiğ meyve ve çerezlerden oluşan bir bar'a sahip marka.
    benim denediğimin içinde hurma, kaju, fındık, chia tohumu falan var. çoğu protein bar'lara, müsli bar'lara falan bayılmama rağmen; bu çok çok kötüydü.
    hurmanın kendisini yesem mutlu olabilirdim oysa ki.
  • raw cacao yazan, içinde hurma, çiğ kaju fıstığı, çiğ badem olanı yedim, çok kötü hiç beğenmedim
  • nuts & berries cesidi cok baymayan glutensiz vegan urunleri olan firma. diger protein barlarla karsilastirildiginda cene cikartmayan duzgun bir kivami var.

acik pembe paketlisini yeni denedim en guzeli bu sanirim.
  • spor öncesi atıştırmalık ararken yeşil paketli protein ürününe rastladığım, bi hayli sevdiğim marka.

müptelası olacağım galiba*
  • geçtiğimiz günlerde caffe nero'da rastladım ambalajının şirinliğiyle gönlümü fethetti.biraz araştırınca vegan çiğ ve şeker katkısız olarak doğal yemişlerden üretildiğini ve yerel olduğunu farkettim.şu sıralar glutensiz beslenmeyi de denediğimden özel olarak ilgimi çekti bayıldım kendisine sarı olan hindistan cevizlisi favorim.
  • hayatımdan şekeri ve tüm işlenmiş gıdaları çıkardıktan sonraki tatlı krizlerimim kurtarıcısı. yılbaşı indirimine girince kutu kutu alıp depoladım tek almaya kalkınca çok pahalı meret. bordo ve sarı paketleriyl resmen aşk yaşıyoruz. sadece bazen fazla şekerli geliyor. bir an ulan bizi mi yiyorlar, şeker ilavesi var mı yoksa diyorum sonra öyle olmamasına dua edip yemeye devam ediyorum.
  • paketlenmis gidalardan fazla hoslanmasam da saglikli atistirmalik kontenjanindan vurularak birkac renk paketi denedigim ancak beni hayal kirikligina ugratmis urundur. kivami oldukca basarili ancak seker tuketmemeye gayret eden bunyeler icin oldukca tatli. icerisindeki hurma orani azaltilarak hazirlanir da tatliligi biraz dengelenirse daha basarili olacagina inaniyorum. dilerim burayi okuyorlardir ve bu uyariyi dikkate alirlar. boyle hayat kurtarici urunlere ihtiyacimiz var cunku.

yerli uretim, cig, vegan, sekersiz, glutensiz ve tasarim harikasi paketleri var alayim deneyeyim dedim ama husran oldu ne yazik ki. 7.50 tl civarindaki fiyatini oldukca fazla buldum ben de. bir kutu alana bir kutu bedava kampanyasi yaparlarsa yine belki bir sans verilebilir.