• 'güven huzur demektir' gibi bi slogana sahip ve reklamında singing in the rain'i salakça kullanıp gene kelly'nin mezarda ters dönmesini sağlamış bir şirket...
  • son reklamında singing in the rain'in altına abuk gubik sözler yazarak beni dumur etmiş şirket
  • ilk olarak tcddy'ye ait olup daha sonra doğan grubu tarafından alınmış elementel sigorta satışı yapan şirket.
  • kirecburnu - kefelikoy arasinda, sahil kenarinda bulunan genel merkez calisanlarinin asya yakasina gemi servisi ile tasindigi, isbilir sigorta sirketi.
  • imkb'de senet kodu raysg olan şirket.
  • bu sirketle daha once calismis bir musteri olarak bunun bir hata oldugu sonucuna vardim. oyle ki, sigortasi olan herkese derhal ayrilip baska bir sirkete gecmelerini siddetle tavsiye etmeye basladim. musterilerini hic cekinmeden madur durumda birakabildiklerine, ortak bir tanidik oldugunda ise farkli yaklasim sergilediklerine tanik oldum. hazirladiklari evlere senlik ibranameye itirazimi geri cevirirken sergiledikleri tavir, nzarimda kustahliktir. yaptiklari -onlara gore hata, bana gore usulsuzluk-leri duzeltmek icin fazladan zaman ve para harcamak zorunda kaldim. sonrasinda bir ozur bile dilemeyecek kadar yuzssuz ve ahlak yoksunu olduklarina, gozlemlerim sonucunda kanaat getirdim.
  • (bkz: ray kinsella)
  • keyfiliğin, düzensizliğin ve gg türden sıfatların şirketi. kendi aralarında yapmaları gereken iletişim yükünü müşterilerine havale eder ve karşınıza sizinle ilgilenecek bir sorumlu bulmamanız için her türlü numarayı yapar. sonuçta karşınıza gelen kişiler efendim benim yapabileceğim birşey yok, ben size yardımcı olmak istiyorum, siz şu numarayı arayın derler. bu numara duruma göre değişir kimi zaman ankara ofisi kimi zaman exper kimi zaman da bilmem neredeki eski ofisleri olabilir. ama bir ilke değişmez her telefonu açan (tabi açarlarsa) efendim 444 4 ray numaramız var orayı arayın derler. (oradan yönlendirildiğinizi söylediğinizde sonu gelmeyen beklemelere alınırsınız). sizin telefon faturanız kabarır ve sinirleriniz heba olurken onlar işgücünden ve faizden kar etmektedir. aylar sonra dosyanızda eksik var diyerek gecikmenin sorumluluğunu da size atabilirler. hasılı kelam sonunda paranız ödeniyor, ama canınızdan beziyorsunuz.
  • vienna insurance group'un hisselerinin %74.26'lık kısmına sahip olduğu sigorta şirketi.
  • kadınlara özel bir kasko ürünü piyasaya sunmuşlar ve adını da "prenses kaskoplus" koymuşlar. ne desem bilemedim.
hesabın var mı? giriş yap