• efsanevi titus pullo karakterinden sonra dexter 7. sezonda öyle bir ortaya çıkmıştır ki o kadar olur. ben sinema sektöründe bu kadar olması gerektiği yere gelmemiş bir adam daha bilmiyorum şahsen. heybet desen dağ gibi adam, karizma desen yıkıyor, yakışıklılık desen alası var, ses desen yetenek desen gümbür gümbür. bu adam nasıl bu kadar az ünlü lan bir atayis açıklasın?
  • "adam" kriterlerinin yaşayan karşılığı...
  • olabilecek en üzgün ve en güzel bakışlara sahip oyuncu.ve de çok yakışıklı çok.
    (bkz: bakmaya doyamamak)
    rol aldigi yapimlar arasinda king arthur ve su anda cnbce de gösterilmekte olan rome adli dizi vardir.
    bu sahis yer aldigi tüm yapimlarda ayri bi lezizdir güzeldir.
  • ya bunu gör sonra olgun erkek sevme! yok yok yaşlanmak yerine yaş alan adamın çekiciliği diye bir gerçek var bu irlanda harikası adam da bunun çok güzel bir kanıtı.

ama ne olursa olsun titus pullo'dur gözümde sonsuza dek, çok severim.
  • (bkz: underrated)
  • dexter'da canlandırdığı isaak sirko karakteri ile bir insanın ne kadar etkileyici konuşup, ne kadar güzel bakabileceğini göstermiştir. beğenerek izliyoruz.

fotoğrafları için
  • ölümüyle beni dumura uğratan aktör. ne alaka lan, isimleri mi karıştırdım? diyerek 10sn kendime gelemedim.

13. lejyona selam söyle pullo reis.
  • an itibariyle ölüm haberini öğrendim ve çok üzüldüm.ne kadar acı seneler önce cnbc-e kanalında rome dizisini izlerdim hayranlıkla.lucius vorenus ve titus pullo ikilisi hiç çıkmaz aklımdan.çok üzgünüm huzur içinde uyusun.
  • rome'u daha 1 ay once yeniden izledim. kariyerine bakiyordum ve buyuk potansiyeli olmasina ragmen hicbir zaman star olamadigini gordum. rrr ve ashoka ile biraz daha mainstream'e geri donebilir diye dusunuyordum. az once twitter'da gezerken olum haberini gordum, inanamadim. hayat cidden bu abi, bir gun varsin, bir gun yoksun. kimsin, nesin, nerelisin, nereye gidiyorsun, hicbir onemi yok. yasadigin her saniye asiri onemli ve degerini bilmek lazim.

belki de reis obur tarafta sezar ile takiliyor, augustus ile tassak muhabbeti donduruyorlar. boyle gerceklige geri ceken haberler insanin dengesini bozuyor. bakalim biz ne zamana kadar yasayacagiz.
  • (bkz: 13th)

yapma be pullo reis, çok erken oldu bu :(
hesabın var mı? giriş yap