şükela:  tümü | bugün
 • kendi söylediğine göre facebook'ta sınırı doldurduğu için daha fazla arkadaş ekleyemiyormuş. adam bir video yüklüyor ve üç saat içinde bu video dört binin üzerinde oylama alıyor. inanılmaz.
 • videolarını dans eden bir kedi ve ona eşlik eden 'kitty dances for 5 stars' yazısı ile kapatan, böyle boş beleş bir iş olarak görülen vlogging'ten nasıl para kazanılacağını ispatlamış delühanlı.
 • şovunu kapatışı bile kendine has harika bir formattır yazı ile yorum yapmanıza izin vermez her hafta bir youtube kullanıcısından soru kabul eder ve diğer haftaki videosunun sonunda "doin your mom" şarkısı ve dans eden kedi animasyonuyla buna gelen cevaplarını gösterir.

  adamın hayranlarıda ayrı bir kafa,

  haftanın sorusu :"batman or spider-man ?"

  yorumsuz cevap: "my spidy senses are telling me to the batman".

  izleyin, izlettirin efendim youtube'da takip edilmesi gereken ender insanlardan.
 • sxephil'den gelen ayara nasıl cevap vereceği merak konusu olan youtube komedyeni.

  ayar için:

  http://www.youtube.com/…h?v=7-p9ktbvtyu&feature=sub
 • youtube'da bir ton kanala sahip insan olmasına ve ben bu kişilerin ortaya çıkarttıkları işleri beğenmeme rağmen ray'in yeri bambaşkadır. nedenini bilemesem bile geçen oturup tüm videolarını tek tek izledim ve şimdi vblog'unda ki videoları izleyeceğim. umarım ileride bir gün televizyonlarda görürüz kendisini. ayrica "lan oğlum bu hayat ne kadar sıkıcı lan, bildiğin günlük hayat, bir bok yaptığın yok" dediğini, meşhur olduğu zaman unutmaz umarım, yani götü kalkıp diğer meşhur olunca yüksekten uçan insanlara benzemez.

  (bkz: doin your mom)
 • çok orjinal bir adam şu anda youtube daki en fazla subscribe sıralamasında komedyenlerde beşinci. bana kalırsa en iyisi. o değilde kesin zengin olmuştur bence.
 • son videosu ; bugün türkiye'de yaşanan pitbul'un yasaklanması tartışmalarına enteresan bir boyut katabilir. ki katmalıdır da.
 • kardeşimin hayatıma kattığı güzel rutinlerden, gerçi equals three (=3) dışındaki işlerini ne yazık ki o kadar sevemedim. ama her hafta çıkacak iki yeni bölümü iple çeker halde buldum kendimi. bütün bölümleri de 3 tur falan izledim sanırım. downloadhelper ile bölümleri çekip bir kenara arşivlesem mi falan gibi bir projem de var ama bi ara yaparız bakalm.

  ayrıca kendisi sayesinde tanıştığımız meekakitty ve mysteryguitarman'in de ayrı ayrı hastasıyız. nerd eğilimli kızlarımız meeka'yı vidyo editçilerimiz de mgm'i örnek almalı diyorum.
 • bu ve benzeri youtube lavuklarının başarılı bir parodisi için
  (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=uqtgcqnsbei)
 • komik olmayan komiklerden. bir nevi facebook'dur kendisi, ortada sürekli gezinen "çoq komikkk xd" tag'li aptal gereksiz video'ların özetidir. lolfail.

  editli: encyclopedia dramatica davayı satıp temiz yüzlü ohinternet'e dönüşünce önceki linkin de bir anlamı kalmamış.

  editlili: http://encyclopediadramatica.ch/…ay_william_johnson neyse ki birileri eski ed'yi kopyalayıp yapıştırmış başka bir yere.