şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'nin ne kadar kalitesiz bir ülke olduğunu gösteren bir karakter daha.

  rayka kumru kendisine seksolog diyor. internette eğitimi hakkında olan bilgiler, yaşı hakkında olanlardan daha fazla. tarihi belli olmayan ama ön bellek bilgisi nisan 2016 tarihine ait olan, kendisiyle yapılan bir röportaja göre 24 yaşındaymış, kendisi bir seksolog.

  rayka kumru eğitimini yurt dışında almış, çocukların bedenini tanıması için beni de bedenimi de seviyorum diye bir kitap yazmış. kitap türkçe yazılmış, çeviri değil.

  rayka kumru 24 yaşında, çocuklara ve ailelerine cinselliğin ve bedeni tanımanın normalliği üzerine bir kitap yazmış, ne yazık ki türkçe dilini seçmiş ya da kendisi öyle sanmış, etrafında kimse bunu söylememiş sanırım, "raykacım, çok güzel çıkmışsın şekerim".

  belki de kitabın başlığını özellikle ilgi çekebilmek için "türkçe'yi sikiyorlar" tadında yapmıştır, devir pazarlama devri, rayka 24 yaşında, rayka bir seksolog.
  acaba bilinçli mi bilinçsiz mi olduğunu anlamak için araştırma yapmaya başlarsanız kendisine ait public figure şeklinde bir facebook sayfası var. bu sayfaya birazcık göz gezdirdiğimizde rayka'nın türkçe ile kötü bir ilişkisi olduğunu bir kez daha görüyoruz .

  rayka kumru 24 yaşında, rayka kumru çocuklar ve ebeveynleri için cinsellik rehberi olarak kullanılacak bir serinin ilk kitabını yayınlamış, rayka kumru bir seksolog.

  belki üzerine çok gidilen bir yazı oldu, belki bunların hepsi bilinçli yapılmış pazarlama hamleleridir. eğer öyle ise sorun yok çünkü yukarıda yazılanlar bu doğrultuda bir stratejiye pozitif etki yapar. eğer ki öyle değilse, eğer ki bir pazarlama stratejisi değil de göz ardı edilmiş basit ve küçük hatalarsa çok üzücü. 3. dünya ülkesi türkiye'nin beyaz çocuklarının bazıları önemli cinsellik bilgilerini türkçe'yi bilmeyen, 24 yaşında bir seksoloğun yazdığı kitaplardan öğrenecek.

  serbest çağrışım: doğa boşluk kabul etmez
 • türkiye'nin, tüm dünyada da olduğu gibi en eksik olduğu için en medeniyetten uzak kalmasına sebep olan ve ciddi bir eğitim ihtiyacı bulunan cinsellik konusunda eğitim ve bilinçlendirme konusuna kendisini adamış, çocuklara ve ebeveynlere cinsellik eğitimi sağlamak adına kitaplar yayınlayan, çalışkan ve faydalı insan..

  her konuda olduğu gibi hakkında karalama yapmanın, yaptığını anlayıp takdir etmekten daha kolay olduğu için seçilen ilk yol olduğu insanlardan biri.. zaman ayırarak yaptığı işlerin hedefini, amacını ve oluşturmaya çalıştığı kültürü anlamak gereken ve anlaşıldığı zaman saygı uyandıran kişilik..

  resmi web sitesi 'ne de buradan bakılabilir..
 • balık etli hatun. bir dergiye çıplak poz vermeli kesinlikle.
 • tedx konuşmasından özet geçmem gerekirse oldukça dolu çok şeyler söylemek anlatmak isteyen bunları aktarmak isteyen biri..

  fakat anlatamıyor ne yazikki muhafazakar konuşuyor ve anlatmak istediğinin etrafında dolanıyor.

  biraz cesaret
 • yaptığı etkinlikten sonra katılım belgesi vereceğini söyleyen fakat sözünde durmayan kişi.

  edit: aylar sonra göndermiştir
 • halihazırda var olan vasıflarının yanında şık bir imaja sahip olduğunu düşündüğüm kadın.
 • fikirlerine, düşünceleri ve aktarış biçimine hayran olduğum kadın rayka. bazen bir ürünler öneriyor ve alıp deneyip kendisine yorumlarımızı attığımız oluyor ve gayet mantık çerçevesi içerisinde seks konuşabilmek harika bir his. rayka ya instagramdan yazılanlara cevap veriyor, harika bir dil kullanıyor ve çok kibar. normal arkadaş ortamlarımız da ya (bkz: durex) şu ürünü çıkarmış nasıl desek, kadınlar arasında bile kikirdemelere giriliyor bu ülke de bu sığlığı hiç sevmeyen biri olarak rayka ya yazmak ve karşılıklı fikir alıp verme duygusu çok daha hoş .

  seksi abartmadan, normal yeme içme yada her hangi bir durum haline getirebilmiş başarılı kişi. bu ülke için dünya'nın en zor mesleğini seçmiş olsa da.

  ve burada aha karı gördüm tavrında ki ve her gün ekşi'nin leş seks başlıklarına döşeyen aç tipler çirkin, şişko gibi laflar takınmışlar. seks için bile boşsunuz. tek sıfat boş.