şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'nin, tüm dünyada da olduğu gibi en eksik olduğu için en medeniyetten uzak kalmasına sebep olan ve ciddi bir eğitim ihtiyacı bulunan cinsellik konusunda eğitim ve bilinçlendirme konusuna kendisini adamış, çocuklara ve ebeveynlere cinsellik eğitimi sağlamak adına kitaplar yayınlayan, çalışkan ve faydalı insan..

  her konuda olduğu gibi hakkında karalama yapmanın, yaptığını anlayıp takdir etmekten daha kolay olduğu için seçilen ilk yol olduğu insanlardan biri.. zaman ayırarak yaptığı işlerin hedefini, amacını ve oluşturmaya çalıştığı kültürü anlamak gereken ve anlaşıldığı zaman saygı uyandıran kişilik..

  resmi web sitesi 'ne de buradan bakılabilir..
 • çirkin ve şişko bir seksolog.

  ted konuşmasında geçen kamusal seks ile tabusal seks kavramları dikkatimi celbetti. kamu da seks sansürlenip, özel hayattaki seks ise bastırılıyor. bunlar sansürbasyon ile bastırmasyon olarak türkiye’deki seks kavramını ortaya koyuyor.
 • balık etli hatun. bir dergiye çıplak poz vermeli kesinlikle.
 • tedx konuşmasından özet geçmem gerekirse oldukça dolu çok şeyler söylemek anlatmak isteyen bunları aktarmak isteyen biri..

  fakat anlatamıyor ne yazikki muhafazakar konuşuyor ve anlatmak istediğinin etrafında dolanıyor.

  biraz cesaret
 • yaptığı etkinlikten sonra katılım belgesi vereceğini söyleyen fakat sözünde durmayan kişi.

  edit: aylar sonra göndermiştir
 • halihazırda var olan vasıflarının yanında şık bir imaja sahip olduğunu düşündüğüm kadın.
 • fikirlerine, düşünceleri ve aktarış biçimine hayran olduğum kadın rayka. bazen bir ürünler öneriyor ve alıp deneyip kendisine yorumlarımızı attığımız oluyor ve gayet mantık çerçevesi içerisinde seks konuşabilmek harika bir his. rayka ya instagramdan yazılanlara cevap veriyor, harika bir dil kullanıyor ve çok kibar. normal arkadaş ortamlarımız da ya (bkz: durex) şu ürünü çıkarmış nasıl desek, kadınlar arasında bile kikirdemelere giriliyor bu ülke de bu sığlığı hiç sevmeyen biri olarak rayka ya yazmak ve karşılıklı fikir alıp verme duygusu çok daha hoş .

  seksi abartmadan, normal yeme içme yada her hangi bir durum haline getirebilmiş başarılı kişi. bu ülke için dünya'nın en zor mesleğini seçmiş olsa da.

  ve burada aha karı gördüm tavrında ki ve her gün ekşi'nin leş seks başlıklarına döşeyen aç tipler çirkin, şişko gibi laflar takınmışlar. seks için bile boşsunuz. tek sıfat boş.