şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
52 entry daha
  • cnn türk'teki konuşmalarını dinledim. adam bilgi verecek, adamı "neden biden'i destekliyorsun?" diye itham ediyorlar. e arkadaşım, sen neden trump'ı destekliyorsan adam da isterse biden'i destekler. ne iyi amk, senin trump'ı destekleme hakkın var ama adam biden'i destekleyince adama " sen amerika'ya yemin ettin vatandaş oldun, vatan hainisin" diyorsun..

helal olsun. soktu lafı, yayını da kapatarak karizmatik bir sekilde ayrıldı yayından.

edit: bilmeyen arkadaşlar için olay şu.

https://twitter.com/…tatus/1324459145857241091?s=19
  • aşırı egolu bir insan. az önceki programında "ben bu programa sizin seviyenizi yükseltmeye geldim dedi" hahahahfhgdf.
  • zafer denen adama hak ettiğini ağzını doldura doldura söylemiştir. içimin yağları eridi. iyi alıştı bu zafer gibi manipülatörler herkesi vatan haini gibi göstermeye.
  • tanımam etmem ama ilk defa duyuyorum ismini. canlı yayında bir diğer insana "aptal, gerizekalı" gibi ifadeler kullanmış. bu insanlar böyle işte hakaret etmeden konuşamazlar. umarım hakaret etmekten dolayı sağlam bir ceza yer.
  • kendisini pek tanımasam da zafer şahin isimli provokatörü dakikalardır ağlattığı için takdir ettiğim kişilik.
  • hande ve program ekibi yalvar yakar yeniden yayına bağlamaya uğraşıyor. bence bağlanmasına gerek yok. bunlar da amerika'da bakkal filan işleten birini yorumcu olarak alırlar önümüzdeki günlerde.

şişko "amerikan bayrağına yemin ettin mi?" gibi tahriklerle saldırdı. sonunda hal ettiği cevapları aldı. şimdi de "hakarete uğradım" diye ağlıyor.
  • kimsenin yurtdışında yaşayan insanın ülkesine duyduğu sevgiyi sorgulamaya hakkı yok. bundan büyük ayıp da yok. razi canıklıgil'e malum kişinin ettiği lafların haddi hesabı yok. ayıptır, kimse dönüp bir uyarma gereği hissetmedi, verdi gazı. bu hale geleceği belliydi.

tavır koymakta yerden göğe haklı. yeter artık, önüne geleni tv'de kıtır kıtır doğramaya alışmış insanlar türedi, bir yerde biri bu tepkiyi koyacaktı zaten.
  • zafer şahin'e bu gece gayet kibar söylemlerde bulunan gazeteci.
    adam zafer şahin'i övdü neredeyse.
    ulan sen akp bayrağını türk bayrağının önüne koymuş, malum şahsı peygamberin önüne koymuş kişiyken, kalkmış adamı amerikan bayrağı öpmüş diye aşağılamaya çalışıyorsun.
  • zafer şahin takkeyi al önüne düşün razi canikligil sana neden öyle dedi acaba ? program başladığında sen beni vatan haini de ilan edersin dedi zaten olaylara o kadar at gözlüğü ile bakıyorsun ki senin gibi ne arkadaşım ne tanıdığım olsun isterim. adam bidene oy vermiş olabilir sana ne oluyor herkes fikrini söyleyecek razi canikligilin hiç suçu yok. zafer şahin onu tahrik etti eti etti ve cevabını aldı. konu bu
  • deep turkish webte edirnekapıdaki lokmacıyı beğenmeyen adam gibi yapmış gazeteci.
    "çıkış yapıyorum"
223 entry daha