şükela:  tümü | bugün
 • eski sarafan priest/knight'larindan en kahramani ve en unlusu olan raziel, oldukten sonra 5 karde$i ile beraber sarafan tapinaginda nosgoth'un en saygi duyulan $ovalyesi olarak gomulmu$tur. amkafa kain efendi, kendisine kan kusturan sarafan priest'lerinden intikam almak icin onlari bu 6 kahramani vampir olarak yeniden yaratip kendisine lieutenant olarak almi$, onlarin kudretleri ile beraber nosgoth'u hak ile yeksan etmi$tir. kain'den sonra 2. kumandan olan raziel, efendisi kainden once evrim gecirmi$, ona ucabilmesini saglayan kanatlara sahip olmu$tur. bu duruma kizan dallama kain, raziel'i idam edip well of damnation'a gondermi$, fakat raziel elder god tarafindan kurtarilmi$ ve kendisi bir ruh toplayicisi olmu$tur. kain'den intikam almak icin yanip tutu$an raziel, once artik canavar olmu$ olan karde$lerini teker teker avlar, ardindan da kain'in pe$ine du$er. bu sirada kain ilk kar$ila$malarinda efsane kilici soul reaver'i raziel'e vurur, ama kilicin fiziksel yapisi unufak olur, gucu de raziel'in koluna yapi$ir. raziel, kain'in imparatorlugunu sekteye ugrattiktan sonra, onu moebius'un zaman haznelerine ve otesine dogru takip eder...
 • efendim cenesi yoktur bu elemanin yinede deli gibi konusa bilmektedir ayri bir mevzu
  ve cenem yok diye boyle suratina bir sal esarpimsi bir sey dolayip gayetde karizma olmayi
  basaran bir iskelettir aslinda
 • hristiyan mitolojisinde yer alan archangel'lardan biridir raziel, adinin anlami "tanri'nin gizemi". "bilinmeyeni bilen", "butun sirlara vakif" olarak da adlandirilan raziel, dunyaya gonderildikleri zaman icinde butun celestial ve dunyevi bilgiler iceren "the book of raziel"'i adem ve havva'ya vermi$tir. onlar da sirasi ile cocuklarina bu bilgileri raziel'den edindiklerini hatirlatarak iletmi$lerdir, taa ki bir gun enoch denyosu methuselah'a "evladim bak bunu ben yazdim, kitabin adi da the book of enoch olsun" diyene kadar. bundan sonra ogullar en son olarak nuh'a kitabi iletmi$, nuh da gemisini raziel'in kitabindan bilgileri kullanarak in$a etmi$tir. kitabin bundan sonraki unlu sahibi ise suleyman'dir. bu kitap sayesinde sinirsiz guc ve servet sahibi oldugu rivayet edilir...
 • acayip bir eleman bu. en uzun süre kesintisiz hareket halinde kalan insan dünya rekorunu kırabilecek bir adam. gozümsün demek istiyorum buradan kendisine.
 • hacettepe insanı,ankara zirvelerinin müdavimi bir kardeşimiz.*
 • o biiirr...
  allahsız tosbağa!
  (bkz: gozümsün)
 • şimdiye kadar tanıdığım kadarıyla, bilgisayar oyunlarının piri.
 • özellikle kulaklarının hastası olduğum sözlük yazarı. katıldığım hiç bir zirveden eksik olmamış kişi. kara kuru ama şirin bir şey.
 • ankara bowling zirvesinde beni ben bowling bilmem diye yemiş, oyuna ısındıktan sonra bi ton strike yapıp elime vermiş kişidir.
 • ankara keyif zirvesi 3 de tanıştığım, kaynaştığım insanlardan biri. hani alkolün etkisi ile fazla kişi ile tanışamadık ayrı kısmetse bidaakine daa güzel muabbetimiz olacaktır heral.