şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: razor) başlığında da haklarında girdileri olan dorock vasıtasıyla tanıştığımız enfes grup.

  başer çelebi: vokal, ritim gitar
  bora ince: lead gitar
  yetkin taşkın: bas, geri vokal
  berkay yıldırım: davul

  spotify adları "razor inc." olduğu için bu başlığı açmakta fayda buldum.

  1 kasım 2019 itibariyle "the road" adlı albümlerini çıkardılar.

  "learn to fall" parçalarına bayıldım.

  dinleyin dinlettirin efendim.

  dipçe: yetkin hocam kralsın.
 • albümün her parcasını ayrı ayrı begendim. tam motorda dinlemelik yola giderken dinlemelik albüm olmuş.
 • 14 kasım 23.30 ağaç ev kadıköyde sahne alacaklar. yeni albümün calinacagini tahmin etmek bile beni heyecanlandırıyor.
 • 8 kasım 2019 ankara jolly joker'de dr. skull'dan önce sahne aldılar. başarılı ve uyumlu bir grup. ilk albümleri de hammer müzikten çıkmış. sanırım türkiye'de yeniden "rock is rising..."
 • 16 kasım cumartesi kadıköy the wall'da albüm lansmanı olacakmış. umarım the wall "beklemediğimiz bi yoğunluk var" diyerek durumdan şikayet eden insanları savusturmaya çalışmaz.
 • albüm lansman gecesinin tüm konser kaydı paylaşılmış çok sevindim izlemek için tıklayın

  edit: bu arada hammer müzik internet sitesinde albüm 25 tl'den satışa çıkmış
  edit2: ohara konserin neresi olduğunu söylemeyeceğim bi kısmında hazy hill bullet in the gun çalmışlar.
 • http://www.darklyrics.com/…razorinc/theroad.html#11 albümün şarkı sözlerini başer bey yayınlamış. sand parçasının sözleri 2018 ve 2019 yılı içinde yaşadığım buhranı öyle güzel betimliyor ki.

  "so ı buried my heart in boiling sand..."

  ama geçti be. siz geçirdiniz la acımı. jinn çalıp zırlattığınız gibi oroborus çalıp şş kendine gel olm dediniz. bu yüzden farklısınız

  dinlemeye korktuğum parçalar var furtherial'ın albümlerinde. anlaşılan geleneği bozmayacaksınız.
 • güzel albüm yapmışlar, umarım isimleri daha da duyulur.

  the road - spotify
 • dün lansman konseri oldu. çok kalabalıktı hatta bi ara görüntü alırken fark ettim ulan ne olmuş burası diye düşündüm. (bkz: the wall saloon & performance) uyarıları dikkate alıyor anladığım kadarıyla artık onlar da razor kalabalığına ayak uyduruyor yavaş yavaş .

  grubun zaten müthiş bi enerjisi var. kötü bir performans beklemek işten bile değil. coverlar zaten muhteşem ama albümü çalarken hepsinin gözleri öyle mutlulukla bakıyordu ki...

  ankara konserinde little beach parçasını dr. skull'a bırakmışlar ve onun yerine hazy hill grubundan bullet in the gun çalmışlardı.bu konserde hem little beach hem bullet in the gun çalındı. buna o kadar çok sevindim ki bullet in the gun şarkı sözlerin unuttum ki ölürüm yani.

  berkay'ın lighthouse performansını canlı dinleyebilmek çok büyük keyif verdi bana. albümde ayrı güzel canlıda ayrı güzel çalıyor.şrfsz

  konser sonunda hep beraber dinleyenleri selamlamaları beni çok duygulandırdı. imzalı albümü edinebilmek benim için çok önemliydi, albümün yanında hem setlist kağıdı hem de başer imzalı bir bilete sahibim artık güç bende hahaha.

  albüm ilk çıktığında, berkay bu mis gibi albüm için "hala içime sinmeyen bişeyler" var yazmıştı. sanırım klip için de aynısı geçerli. biraz bekleyeceğiz ama değecektir eminim
  ayrıca sanırım hammer müzik razor için tişört çıkartacakmış umarım yanına biraz da furtherial eklerler ikisini beraber sipariş veririm.