şükela:  tümü | bugün
 • erkeklere hediye alma işini kolaylaştıran bir site. tıraş işinden hiç anlamayan biri olarak müşteri hizmetlerindeki çok şirin insanlar sayesinde geleneksel ıslak tıraş ile ilgili tüm detayları anlayıp ihtiyaca göre ürün seçebiliyorsunuz.
  razorus
 • akşam telefon çaldı, baktım 0850'li bir numara, açmadım. sonra bilinmedik bir cep telefonu numarası arayınca "kurtuluş yok sanırım" deyip açtım. razorus'tan aramışlar. verdiğim siparişteki iki tıraş sabunundan birinin istediğimden farklı bir aromada olduğunu, istersem hemen yarın kurye gönderip ürünü değiştirebileceklerini söylediler. zaten sabunları deneme maksatlı aldığım için adamları yok yere uğraştırmaya, masrafa sokmaya gerek yok deyip değişim istemedim. %100 haksızken bile müşteriyi uğraştıran, bekleten, umursamayan işletmelerle dolu ülkemizde böylesi ilgili yerler umarım çoğalır.
 • oldukça hızlı teslimat ve neredeyse amazon'la aynı olan fiyatlandırma sistemiyle takdirimi kazanan site. benim gibi ıslak geleneksel tıraş'a yeni başlayanlar için ürünleri tanımayı, marka ve kaliteleri öğrenmeyi mümkün kılması çok iyi.
 • dün, öğlen sipariş verdiğim ürünleri bu öğlen bana ulaştırarak süper bir ilk izlenim bıraktılar. site tasarımları gayet başarılı ve sipariş sonrası takip işlemleri de gayet hızlı. üstelik türkiye piyasasında bir avuç çapulcu esnafın eline bakılan en kalite ürünleri satıyorlar. yaptığım araştırmalardan vardığım bir sonuç ise tıraş sabunu çeşitlerinin arttırılması gerekliliği. zira, kendilerinden alışveriş yapacak kitlenin büyük çoğunluğu koleksiyoner gibi satın alıyor bu tarz ürünleri. ben daha o aşamada olmasam da geltir forumlarından gördüğüm kadarıyla azımsanmayacak bir kitle söz konusu. buraları takip ediyorlarsa, bilgilerine.
 • hakikaten benim alışık olduğumdan daha üstün bir hizmet sağlayan erkek bakım sitesidir.

  uzun süreden beri çok bıçaklı traş makinaları üreten bir firmanın ürünlerini kullanıyordum ancak son iki kartuş alımımda birinden paslı jilet, diğerinden de küflü (bayağı küflüydü abi üstteki yeşilli yer) jiletler çıkması üzerine en başta traş makinasına onlardan da çok memnun kalmayınca tekrardan çok bıçaklıya geri döndüm. derken art of manliness sitesinde http://www.artofmanliness.com/…e-like-your-grandpa/ gibi bir makale okuyunca safety razor denilen şeye ilgi duydum. duydum duymasına da memlekette satan yok, markette jiletleri var, makinanın kendisi yok?!

  derken en başta markalarına sonra da marka ile taratınca bu site ile tanıştım. merkur, 10luk jilet, traş kremi alıp laps diye bastım siparişi, bastım basmasına da ben hala şey sanıyorum bizim traş kremi gibi yüzüme sürüp sonra basacağım jileti. makalede adamlar ısrarla yazmalarına rağmen ben fırça kısmını baypaslamışım bir şekilde. neyse, buldum domuz kılı bir fırça ama aklıma da kurt düştü, iki farklı sipariş veriyorum aynı yere gelecek hem kargo parası ödeyeceğim hem de farklı zamanlarda gelme ihtimali var... çat aradım adamları, ben durumu söyledim (yarısını söyledim sağolsunlar anladılar mevzuyu) adıma kargoluk bir indirim çeki hazırlayıp aynı pakedin içerisine koyacaklarını söylediler.

  e daha ne isteyebilirim ki bir siteden, siparişten... benim gibi memnuniyetsiz bir adamı bile devamlı müşterisi yaptılar bu muameleden sonra. bozmamaları dileğiyle...

  edit:
  abiii... oldukça klas bir çantada geldi tüm şeyler. ben böyle bir şey görmedim. bir de zaza jilet ve arko traş kremi hediye olarak koymuşlar. teşekkürler razorus. resmen aptal oldum sabah sabah mutluluktan.
 • giderek yaygınlaşmaya başlayan "geleneksel tıraş" ekipmanlarının envai çeşidine ulaşabileceğiniz, güzel tasarımlı, son derece güvenilir web sitesi.

  fakat daha önemlisi bir pazar gecesi saat 22'ye doğru attığınız maile tam 14 dakika sonra dönüş yaparak müşterilerini ziyadesiyle memnun eden güzide oluşumdur.
 • kaliteli ürünleri oldukça hızlı şekilde müşterisine ulaştıran, siparişin yanına eklediği küçük marvis tüpleri ile de ayrıca artı puan toplayan başarılı site.
 • eskişehirde bulunan şirket.
  siparişimde herhangi bir sıkıntı yaşamadım ve gayet güzel sarılmış sarmalanmış halde geldi. kargoya gayet hızlı verdiler. fiyatları güzel ve en önemlisi siteleri çok kullanışlı.

  yaprak jiletli traş makinesini ilk defa kullanırken açı ayarlama sıkıntısı yaşadım ama hemen arkasından ne yapmam gerektiğini öğrenip öyle devam ettim. zaten hata kabul ediyor bu makineler. biryerinizi kesme ihtimaliniz diğer jiletlerle aynı şekilde yani istemedikçe kesmezsiniz.
  öğrenme süreci ilk traş bitmeden tamamlandı bende. mach3'e göre çok daha rahat bir traş oldu ve hassas olan derim kızarmadı bile.
  yıllarca gilette mach3 kullanmıştım. bundan sonra değiştirilebilir başlıklı jilet kullanacağımı sanmıyorum. resmen kör bıçakla derimizi kazıyormuşuz.