şükela:  tümü | bugün
  • erkeklere hediye alma işini kolaylaştıran bir site. tıraş işinden hiç anlamayan biri olarak müşteri hizmetlerindeki çok şirin insanlar sayesinde geleneksel ıslak tıraş ile ilgili tüm detayları anlayıp ihtiyaca göre ürün seçebiliyorsunuz.
    razorus
  • akşam telefon çaldı, baktım 0850'li bir numara, açmadım. sonra bilinmedik bir cep telefonu numarası arayınca "kurtuluş yok sanırım" deyip açtım. razorus'tan aramışlar. verdiğim siparişteki iki tıraş sabunundan birinin istediğimden farklı bir aromada olduğunu, istersem hemen yarın kurye gönderip ürünü değiştirebileceklerini söylediler. zaten sabunları deneme maksatlı aldığım için adamları yok yere uğraştırmaya, masrafa sokmaya gerek yok deyip değişim istemedim. %100 haksızken bile müşteriyi uğraştıran, bekleten, umursamayan işletmelerle dolu ülkemizde böylesi ilgili yerler umarım çoğalır.
  • oldukça hızlı teslimat ve neredeyse amazon'la aynı olan fiyatlandırma sistemiyle takdirimi kazanan site. benim gibi ıslak geleneksel tıraş'a yeni başlayanlar için ürünleri tanımayı, marka ve kaliteleri öğrenmeyi mümkün kılması çok iyi.
  • dün, öğlen sipariş verdiğim ürünleri bu öğlen bana ulaştırarak süper bir ilk izlenim bıraktılar. site tasarımları gayet başarılı ve sipariş sonrası takip işlemleri de gayet hızlı. üstelik türkiye piyasasında bir avuç çapulcu esnafın eline bakılan en kalite ürünleri satıyorlar. yaptığım araştırmalardan vardığım bir sonuç ise tıraş sabunu çeşitlerinin arttırılması gerekliliği. zira, kendilerinden alışveriş yapacak kitlenin büyük çoğunluğu koleksiyoner gibi satın alıyor bu tarz ürünleri. ben daha o aşamada olmasam da geltir forumlarından gördüğüm kadarıyla azımsanmayacak bir kitle söz konusu. buraları takip ediyorlarsa, bilgilerine.