• sportif direktörlüğünü ralf rangnick'in yaptığı takım. e red bull dolayısıyla para sıkıntısı yok, başta da ragnick var. hoffenheim'ın yaptığı gibi her sene bir üst lige çıkarak 2 sene sonra bundesliga'ya çıkarlarsa sürpriz olmaz.
  • bu sezon 2. bundesliga'ya yükselmişlerdir.
  • (bkz: deniz bulut)
  • almanların hiç mi hiç sevmediği hoşlanmadığı bir camia.

kaiserslautern taraftarı bu sene deplasman maçına gitmeyip protesto etmiştir bu takımın sahiplerini. hoffenheim'i bir şekilde sindiren almanyanın bu takımı sindirmesi o kadar kolay değil.
  • almanya dışında bir ülkede bu girişime soyunmalarını dilerdim. çünkü almanya ligi futbol kültürü olan, taraftarıyla yaşayan bir lig. taraftarsız tutunmaları zor.
  • beşiktaş'ın ilhan mansız'dan sonra yurt dışına sattığı ilk türk futbolcunun olduğu klüp. gönlümüzün desteğini kazanmışlardır atınç sayesinde.
    forza leipzig amk.
  • yine belirteyim, zaten asıl leipzig'i satın almak istemiştir redbull, fakat "taraftarları" ayaklanmış ve izin vermemişlerdir. demem o ki, şehir takımı leipzig değildir bu leipzig
  • (bkz: ralf rangnick)

başka bir referansa gerek yok. atınç'a başarılar dileriz. bir büyüğü olarak da çok çalışmasını, milli takımın ve hangi takımdaysa o takımın vazgeçilmezi olmasını tembihleriz.

iki tarafın da yolu açık olsun, beşiktaş umarım çar çur etmez bu paraları.
  • 7-8 sene evel hoffenheim'ın yaptıklarını yapmışlar bildiğin. aynı vakitler bizim buralarda bi gençlerbirliği asaş vardı sonra oftaş, hacettepe oldu falan derken ben futbol takip etmeyi bıraktım.

ralf rangnick'de fm de superstar statüsünde staff'dir. çok para ister ama, iş görür. zti hoffenheim'ın başında da o vardı.

bayern'e rakip olurlar mı bilmem ama hoffenheim bi ara bundesliga'da iyi gidiyodu, paraları vardı, ilk yarıyı lider, ibisevic gol krallığında birinci falan. vay amk, zaman çabuk geçiyor.

dembe ba, obasi, ibisevic, salihovic, carlos eduardo, selim teber falan. piüüü.
  • bayern münihe kafa tutsun diye oluşturulan proje takımı
hesabın var mı? giriş yap