şükela:  tümü | bugün
  • kürtçü bir suser. kürt haklarını savunan değil alanen diğer ırklardan üstün gibi konuşan, türkiye ve türk milleti değerleriyle neredeyse her girdisinde dalga geçip küçümseyen, internette bulduğu karizma kelimeleri yazılarının arasına serpiştirerek entelektüel gözükmeye çalışan ve tüm girdilerinin incelenmesi gereken etnik ayrımcı. engelleyiniz.
  • ırkçı bir faşist.
  • kimdir necidir, ne çeşit biridir bilemem (bilirim de neyse) ama yılmaz özdil’e dilek doğan üzerinden yüklenebileceğini düşündüğü için pekala art niyetli olduğunu iddia edebilirim.

al kardeşim, çevire çevire oku: https://www.sozcu.com.tr/…bir-dilek-tut-973557/amp/

bir de favlayıp debe’ye sokmuşlar bunu. şakaysa komik değil. ciddiyse de komik değil. binaenaleyh, iftira komik bir olgu değil.
  • türk nefreti yüzünden yıllarca akp'yi destekle arkasından aslansın koçumsun sen yaparsın diye gaz ver akp ile hdp'nin arası bozulunca birden akp karşıtı ol, birde balık hafızalı insanlara hiçbir zaman akp'yi desteklemedik diye yuttur. hadi bakın işinize ya. birkaç yıldır akp muhalifi olan yazar.
  • koyu terörist sevici. pkk bu kisiye göre sevgi pıtırcıklarindan oluşuyormus.

eksi böylelerini uzaklastirmadigi icin bu halde...
  • bazen önemli bir başlıkta kendimce önemli ve ciddi bir şeyler yazayım diye geliyorum sözlüğe, eee yazılmış ama. üstelik öyle donanımlı, öyle dolu, öyle düzgün yazılmış ki üstüne bırak cümle kurmayı, hece yaratmaya ar ederim. napıyım diyorum, gideyim bari eski sevgiliye söylemek istenen şeyler dir, ekşi itiraftır yok efendim ketojenik diyettir o başlıklara takılayım...

neyse işte, o çok iyi entry lerin sahibi, benim de karşı kıyıdan hemşerim bu yazarı takip ediniz, ettiriniz. sözlüğün geldiği işbu halde ve noktada, bambaşka bir bakış, bambaşka bir söylem insana nefes aldırıyor, neden yaşadığını anımsatıyor...

hevalê min!
  • arkadaşım diye başladığım mesaja "ben nereden senin arkadaşın oluyorum" babında cevap veren ve bu hitapta art niyet arayan zevat. kendisi kimseyle senli benli konuşmazmış, bu yüzden ey ekşi ahalisi bu arkadaşa mesaj atarken bir lorda mektup yazar gibi kılı kırk yazacaksınız (!)

ekşide ne lordlar varmış da haberimiz yokmuş.
  • (bkz: #93190211) entrysinde milliyetçiler ile şahsıma hakaret etmiş yazardır. beni bir de a haber izlemekle itham etmiş, yazık kendisine ezbere yaşayan bir ademoğlu. neyse ki herkes beyanlarıyla hakaretleriyle bağlı, sorumlu.
  • (bkz: #98671091) bu faşiste göre makul türk, türklüğünü unutup kendini elaleme maskara eden türktür.