şükela:  tümü | bugün soru sor
 • acclaim in uretmis oldugu manyak derecede eglenceli bir uzaktan kumadanli oyuncak araba yarisi. hastasi oldum bir gunde gozlerim acidi oynamaktan. bilgi icin http://www.re-volt.com/
 • yaklaşık bir yıl boyunca aradıktan sonra geçen ay bulabildiğim, bir kaç günde bitirdiğim halde yine de sıkılmadan oynadığım süper zevkli oyun.
 • sound trackleri techno trance sevenler icin ideal
 • mukemmel grafik kalitesine ragmen hicbir bilgisayarı kastırmamasıyla insanı $a$ırtan oyun. eglencesine laf edilmesi mumkun olmayan, mudavimlerin bilgisayarlarinda halen yerini koruyan oyun.
 • oyuncak araba kontrolsüzlüğünü bilgisayara taşımış oyun. olayı da elinden geldiğince direklere toslatıp deli etme. "hız tutkunlarına" gibi gerzekçe laflar bu oyuna gitmiyor tabi.
 • ignition' dan esinlenilmiş, gaza getiren müziklere ve yüksek oynanabilirliğe sahip muhteşem oyun.
 • acclaim'in ürettiği mükemmel bir küçük araba yarışı oyunu. her bilgisayarda olması gerektiğini düşünüyorum canınız sıkıldığında açıp stresinizi atabilirsiniz. eski olması sebebiyle çok daha çekici yanları var. need for speed gibi oyunlara göre çok daha yaratıcı bence. yarışırken aynı zamanda eğlenceli bir şekilde savaşabiliyorsunuz. bronze, silver, golden, platinium olmak üzere 4 kupa var hepsi birbirinden zevkli ama golden ve platinium cup diğerlerine göre aşırı zor ve verilen arabalar ile bitirilecek gibi değil. bu durumda araştırıp revolt sayfalarından araba download edip eklemeniz tavsiye edilir.
 • mükemmel pistleri yanısıra "kendi pistini kendin yap" mekanı olan track editor'ıyla da dikkat çeken oyun. özellikle sırf tünellerden oluşma ya da bol rampalı tracklari oluşturmak için başında saatler geçirmeniz işten bile değil.
  bir de stunt arenası vardır ki, oradaki tüm yıldızları toplayabilenin padawanı olunasıdır**.
  en önemlisi ise, networkte sekiz kişinin oyuncak arabalarla bir süpermarketin buzluğunda yarışırken bir yandan da füzeler, su bombaları, gülleler ve elektrik-şoklarıyla kapışabilmesidir. tadından yenmez.
 • o harika günleri* bugün bana bir kez daha yaşatan oyun. şu adresten ücretsiz indirilebiliyor: http://www.abandonia.com/games/908/
 • gördüğüm en güzel eğlencelik oyunlardan biridir ki bazı ufak tefek açıkları vardır...

  >>>

  olurda...artık oyunu oynamaktan bıkarsanız...
  - bir .txt dosyasına kaydedilmiş menü ve diğer oyun içi uygulama yazılarını ingilizce den türkçe ye ya da fantazinize göre istediğiniz herhangi bir dile çevirebilir...
  - model arabaların çizimlerinin saklı olduğu görüntü dosyalarını açıp, araçlar üzerinde istediğiniz şekilde boya-badana işine girebilir..
  - (benim gibi) biraz daha kasar, saykoya bağlarsanız arabaların teknik özelliklerine ilişkin dosyaları bulup, parametrelerle oynadıktan sonra yeni şeytani hız oyuncağınızla son derece adil oyunlar çıkartabilirsiniz...

  <<<