şükela:  tümü | bugün soru sor
 • febeşli troll yazar.
 • troll, engelle geç.
 • başlık altıma hakaret edip başlık altına cevap aldıktan sonra; "sözlüğe yeni girdiğimde başlık altıma yazmış, gidip mahkemeye versem şimdi" gibi şeyler söylemiş zevat. insan söz etmeden önce 2 kere düşünür. birde ailem hakkında "yetiştiren aileye yazık" demiş ki ironinin dibine vurmuş. yavrum aynısını senin için düşünüyorum. çıkarıp fırlatmışlar.
 • bir köşede oturup için için ağlıyordur şimdi, muz ye iyi gelir küçük kuş. hahahahahah
 • sahada tiyatro yapıp rezil olduktan sonra sahada kazanamayacağı maçı korkaklar gibi kaçarak almaya çalışmak yerine, çıkıp topumuzu oynayıp yenilmek daha iyidir. en fazla çekerim kafayı bir gece mutsuz uyurum ama üstteki entry sahibi gibi (#76341159) rezil olmam en azından :)
  "tff için tarihin en kolay kararlardan biri olacaktır" ahahahaha
 • siyasi otoritenin götünü yalayıp, önce kupmas var diyip, sonra fetö diyip, sonra kan var mı kan? diyerek her türlü serefsizlikle dünyanın her yerinde 3-0 hükmen çıkması gereken maca hükmen verilmediği için mutluluktan götüne kına yakan adamların beşiktaş’ın şerefli ve onurlu duruşunu anlamasını beklemiyoruz elbette ama yine de ilahi adalet tecelli ettikten sonra bir kez daha soralım? - kan var mı kan? ahahahahaha
 • tişörtüne efendi yazdırarak kendini efendi sanıp, her türlü pisliği yapan, iktidar partisi başkanının en büyük yalakası olan ve türkiye kupası'na süt kupası diyip, finale çıkabilmek her türlü rezilliği yapan bir başkana sahip olan, sahada maçı kazanamayacağını anlayınca türlü türlü oyunlarla futbolcuları ve taraftarı tahrik eden, tutmayınca olmayan yaraya zımba attıran kompleksli t.d. ve yedek kalecisinin türlü türlü pislikleriyle oyun çevirip masa başında kazanmaya çalışan, o da tutmayınca tüm türkiye'ye rezil olan bir kulübün çirkef taraftarı ile şuan entry'm altında daha fazla tartışmaya devam etmek? yo dostum yo.

  siyasi otoritenin götünü yalayan'mış bu ne lan bu ne? sıyın cımhırbışkınım ahahahaha. tişörtüne efendi yazdıran zımbalı çirkefler topluluğu sizi :)