• ios uygulaması da şahane olmuş basket atma oyunu. oyunu fazla bilmeden multiplayer oynamamakta fayda var. fena tokat atıyorlar.
  • uzun zamandır oynamıyordum epey değişiklik olmuş.şimdiden 9.rütbeye ulaştım ama illet bağlantı problemini hala çözemeyerek çıldırmama sebep olan ıos oyunu
  • elektirikli ve ateşli top tercihleri olan ve maalesef bu toplara sahip olan kişilerin her atışı bir x10 kat fazla puan verirken sizin atışlarınızı normal sayan adaletsiz oyun. ayrıca adamın elektirikli topu var 5.000 - 10.000 mp için yarışacağına sırf galibiyet fazlası olsun diye 250 mp için kapışıyor. düşünün yani oyunun içindeki tutarsızlığı.
  • alemdeki en iyi basketbol oyunu olma kapasitesi varken türk mantığıyla yazıldığı için oyun keyfinin içine eden oyun. çembere değmeyen toplara combo verirken mis gibi atışlarına 2 puan verir, her türlü hile döner, kendilerine yorum yaptırmazlar ve daha nicesi. 10000 mp si ortadan kaybolan insan biliyorum daha ne olsun. yüklenmemelidir.
  • günlerdir başından kaldırmayan oyun. psikopata bağlatacak achivementları var, ucuna kadar gelip kaçırdığınızda tableti yere fırlatmamak için insan kendini zor tutuyor.
  • google play üstünden bulunamayan oyundur artık. nedeni bilinmiyor. yalnız feci bağımlılık yaratan bir oyun.
  • tekrardan aktif olmuş oyundur. ah bide şöyle açılmamış kupaların görevlerini bilebileceğimiz bir link falan olsa ne güzel olacak...
  • tek kelimeyle mikemmel bir oyun. sadece rakiple çetleşme olaydı iyiydi. "o mavi top olmasa yarak yenerdin beni" diyesi geliyo insanın ama içinde patlıyo :/
  • potaya bakmadan daha iyi sayı yapılabilen enteresan oyun.
  • aşırı bağımlılık yapan oyun. bir bu bir de color hockey zaman geçirmek için ideal.
hesabın var mı? giriş yap