şükela:  tümü | bugün
  • iyi oynayarak yenildik denecektir. allah sizin belanızı..
  • atakları gol yiyerek savuşturacakları bir maç olacak
  • gs'nin ilk golünü attığı maç olacaktır. skor tahmini 4 1.
  • deplasmandaki psg macina referans olacaktir. sadece daha az gollu gececektir.
  • ağlamaktan korkma! zihindeki ıstırap veren düşünceler gözyaşı ile temizlenir.

(bkz: kizilderili atasozu)
  • ben bu maçı yani 6 kasım 2019 real madrid galatasaray maçını yerinde izlemeye gidiyorum. ne kısmet ki benzer bir maça yine 06 kasımda gitmiştim tarihler 2002 yi gösteriyordu. bir kula bu kadar zulüm çok diye düşünür diye umuyorum.

edit: evet beyler tamamen benim yüzümden yeniliyoruz siz mesaj attıkça ben de inanıyorum.
  • 4-6 gol oynanır ama real baya yargı dağıtacak gibi duruyor.
  • 6-0 6 kasım 2002 real madrid- fenerbahçe kardeşliği.
  • senaryo 1:
    maç durgun başlayacaktır cılız ataklar iki taraf da riske girmeden devam eden ilk yarı sonuna doğru basit bir defans hatasıyla madrid golü atarak devreyi önde bitirecektir.
    ikinci yarı da yine cılız ataklarla "durumu idare ederek" geçecek ve istanbul'a 1-0 mağlubiyetle döneceğiz.

senaryo 2:
    maç yine iki taraf için de temkinli başlayacak ve sıfır futbolla ilk devre 0-0 bitecek
    ikinci yarı madrid biraz toparlanıp etkili ataklar geliştirecek fakat biraz futbol şansı biraz da muslera etkisi ile golsüz beraberlik ve bir puanla istanbul'a döneceğiz.

edit
    senaryo iptal beyler dağılın...
  • bugün gs yerine fb gitse aynı cıvık esprileri yapacak olanlar gelmiş 2008'den beri şl'ye gidemeyenler bla bla diye duyar kasıyor. bak ama sevgili kamil kardeş, 2000'deki kadro bugün gitse kimse bu denli alay etmeye cüret etmezdi. o zaman zımba gibi kadro, kendini ispat etmeye çalışan terim vardı. şu an mevcut kadro yapısı ve posası çıkmış terim'le kehanetimi söylüyorum: ev sahibi 4-6 gol, misafir takım "0". sikerler kamil, çok pis sikerler.

not: aksi bir sonuçta entri'yi editleyip özür dilemeyen de cinconlu olsun!
258 entry daha