• hose morinyo'nun artık iyice tırlattığını gösteren maç. adam taktik geliştirmek için çıtayı hep daha yükseğe koyuyor, helal olsun...
  • çinlilerin 43-43-22 dizilimiyle başladığı, savunmada kanatlarda açık verince 51-32-12-13 dizilimine döndüğü maçtır.
  • xabi alonso nun hayvan gibi abandığı maç. abanmak yok demedik mi lan?

söz konusu olay 1.17 sn dedir.
  • çin futbol federasyonu, çin takımının yediği ikinci golün görüntülerinden hareketle başlattığı soruşturmada takımın 82 defans oyuncusuna maçtan önce 8 çuval dondurma gittiğini tespit etmiş. bu maç da temiz değil, lanet olsun bu hayat :(
  • frikiklerde çin seddi'nin miniaturk versiyonunun örüldüğü maç olmuştur.
  • çinlilerin hücumda ve defansta blok halinde hareket ettiği mahalle maçı edasında geçen karşılaşma. en azından hiç bir çocuk telef olmamıştır.
  • son derece şok gelişmelere ev sahipliği yapan müsabaka. az önce mehmet baransu aradı. video'da 5:48 başlayan pozisyonu dikkatli izleyin. 96 numaralı çinli çocuk, sabri sarıoğlu'nun yeğeniymiş. önce inanmadım, pozisyonu izleyince inanır gibi oldum. zaten 109 çocuk içinde elbet 1 tane türk bağlantısı çıkacaktı... tüylerim diken diken oldu, lütfen iyi izleyin dostlar. inanılmaz ibretlik...
  • cin takimindan 55, 64, 88 numaralar dikkat cekiyor, yaklasik 5 saniyeden fazla ekranda gorunebilmislikleri var
    4 numara gelecek vadediyor topa 4-5 defa vurdu resmen
    109 numarali oyuncu bir kiz
    98 numara da bildigin emredir
  • ofsayt pozisyonlarını tesbit etmeye çalışırken kafayı yiyen yan hakem, "skerim çayocağınızı" diyerek maçı gözyaşları içinde terketmiştir.
  • hayır, 108 oyuncu 1 kalecideki mantığı anlamıyorum ben asıl. koy 5 tane de ondan?
hesabın var mı? giriş yap