• nick altımda bana sığır diyerek hakaret ettiğini zanneden klavye delikanlısı biri.

stringer bell ne olduğuna dair güzel açıklama yapmış. böyle üsluptan habersiz, ne idüğü belirsiz insanlar bu sözlüğün kangreni ama onları ifşa etmek de bizim borcumuz.
  • ukraynalıtapar. migros'tan sipariş vermiş de büyükelçiliğe ulaşmış da gözleri yaşarmış da. göğsün de kabarmıştır sayın suser. ukrayna da el açtı senin gönderdiğin pirinci bulguru bekliyor.

gözlerim doluyor bu naiflikten. kendisine ben de iban atmak istiyorum. biraz da ben silkelemek isterim müsaadesi olursa.

edit: real tapir değil, real tapar. *

dostum boşuna ss alıyorsun. silmezdim oysaki. ":("

edit: ailemden harçlık alıyorum. 35 yaşındayım hala ailemle yaşıyorum. geceleri soğuk makarna yiyip tv izlerken ağlıyorum. bunların sebebiş de ukraynataparlar. pislikler. *

edit: seviyosan konuşalım dedim. hiç insancıl değilsin. beklenmedik tavırlar. konuşmak istersen konuşuruz. bence beni sevdin. *
  • ıstatistikleriyle goz dolduran yazar
  • (bkz: 50€'luk ilacın 3750€'ya satılması haberine yasak)

şu başlığı açıp başıma bırakan yazar.

(bkz: başlıklarını engelle)

edit: canlandırmış geri
  • edit: muhtemelen daha ailesinden harçlık alan bi ergen.
    edit2: mesaj atmış velet.

görsel
    (bkz: #134315631)

bir dönem suriyeli tapar olan, geçmişte ve hala köpek tapar olan ve son olarak ukraynalı tapar olan yazar.

sanki bir şeylere tapar değil de ihtiyaç sahiplerine yardım etme amacı taşıyor gibi.

çünkü arabasının bagajında sürekli köpek maması bulunduran, köpekleri beslemek için yolunu uzatan suser.
    çünkü arabasının arka koltuğunda kışın bere, eldiven taşıyan, ışıklarda dilendirilen çocuklara üşümesinler diye bunları dağıtan suser.
    çünkü ilk geldiklerinde, gerçekten savaştan kaçtıklarında sokaklarda yaşayan suriyeli çocuklara kıyafet alıp dağıtan, ayakları çıplak çocukları mağazaya sokup ayakkabı alan suser.
    çünkü izmir depreminde doğrudan ihtiyaç sahiplerine ulaşıp ihtiyaçlarını gideren, izmit/düzce depreminde cebindeki son parasının yarısı ile bebek mamaları alıp gönderen suser.

ilahi adalete inanmayan, iyiliğin ve kötülüğün bu dünyada olduğuna inanan, vicdan sahibi, iyilik sever suser.

bir gün ihtiyaç sahibi olursan kapısını çalabileceğin suser. elinden gelen yardımı yapar.
  • yalancıyı siksinler mi diye soran yazar.

ftm değilim. kargomu getirip kapıma çıkartmayandan da, geç getirenden de çok kan aldırdım.

altı üstü hamallık yapabilecek kapasitede olanla muhatap olmam. öttürürüm.
  • yanlışı ulu orta söylemeden, özel mesajla kibarca uyaran ve mesaj alımı herkese kapalı olan naif yazar.

mesajların neden kapalı olduğu bu yazılanlardan belli zaten. kendini düzeltmek yerine uyarana saldıranlarla muhatap olmamak en güzeli.
hesabın var mı? giriş yap