şükela:  tümü | bugün soru sor
  • harika makyaj fırçaları üreten firma. buffing brushını tasarlayan da büyük bir insandır ayrıca. (bkz: samantha chapman)
  • non-cruelty yani gercek hayvan killarindan olmayan fircalar ureten marka. ama internetten takip ettigim kadariyla mac fircalarla ayni seviyedeymis kalite olarak. turkiye'de 15dolarlik firca setini 100liraya sattiklari icin amazondan aldim ben de.

hem sivi hem toz urunlerle kullanmaya uygunlar. yumusaciklar. aklinizdaysa alin.
  • sonunda türkiye'ye gelmiştir. işte o fırçalar
    şimdilik sadece 2 set var. çoğu kişinin yurtdışından getirtmek için kullandığı cloud10beauty sitesiyle kıyaslayınca (kargo ücreti de vardı) fiyatları fena değil. o değil de, expert face brush'ı bekliyor herkes, f5'e abanmış durumdalar.

kararlıyız, alacağız, almalıyız.
  • süper fırçaları olan bir kozmetik markası.
    abd'de çok uygun fiyatlara bulmak mümkün. maalesef tr'de henüz satışı yapılmıyor. ancak abd'den getirenlerden fahiş fiyatlara almanız mümkün.
    ben de 3 seti bir tane de beauty blenderi mevcut.
    herkese tavsiye ederim.

http://realtechniques.com/
  • yeni almış olduğumdan mıdır nedir bilmiyorum ama fırçalarını gün boyu yüzüme sürmek istiyorum. acayip haz veriyor insana o fırçalarla renkleri, şekilleri oluşturmak, düzenlemek, karıştırmak, kapatmak. bir fırsat bulsam da başkalarına da makyaj yapsam diye hevesleniyorum. renkli renkli sapları da insanın içindeki aptal kız çocuğuna hitap ediyor galiba, anlamsızca hoşuma gidiyor uzaktan rengarenk görünce.

ama o alüminyum saplarda parmak izi, toz, krem falan kalıyor. fırçayı temizledin bir de sapını temizlemek kaldı. mac fırçaların verdiği hissi verdiğini de söyleyemem ama kaliteleri denk gibi. demek istediğim, kullanımları gayet iyi ama mac daha profesyonel, ciddi bir his veriyor insana. normalde ambalaj mac'in pek başarılı olduğu bir konu değil ama fırçalarda durum farklı. mac'in tersine rt fırçalar bir de cruelty free.
  • kozmela.com satmaktadır bu fırçaları.
  • migroslarda satılan fırça.
  • fiyat-performans karşılaştırması yapıldığında diğer markalara açık ara fark atan kaliteli makyaj fırçaları markası. bir kaç tane mac fırçaya vereceğiniz parayla bunun tüm setini dizebilir, harikalar yaratabilirsiniz.
  • alsam mı almasam mı derken 1 senedir bir türlü online kaynaklardan alamadığım, sürüncemede bıraktığım ama istediğim ama merak ettiğim ama fırça grubu. gidin youtube'a adını yazın 500 milyon tane videosu çıkacaktır. neyse efendim, migroslara gelmesiyle birlikte yakından görüp bir gaz ile expert olanını aldım. öncelikle şunu söyleyeyim ki, resimlerde görülenlerden biraz daha küçük. dokusu ise gerçekten iyi. uygulaması pratik. concealer bile sürebiliyorum. iyi oldu iyi.
  • expert face brush olanı bulamadğım ama diğerleri migrosta satılan makyaj fırçaları. fiyat performans oranı gerçekten iyi.