• carbuyerdan ayrılmış minyon güzel. yastayız.
  • minyon kadın çekiciliğinin vücut bulmuş hali olan güzel program sunucusu.

en güzel hali bu videodaki halidir.
  • inanılmaz bir hayranlık duyduğum kadın. ingiltere'ye gelmeden önce acaba kendisinden çok var mıdır diye düşünüyordum hep. yokmuş. ingilizler baya çirkince bir millet, kendisi de afet-i devran değil allah için ama çok sempatik geliyor bana. bir de araba kullanan kadına saygım çok büyük. böyle hayranlıkla izliyorum araba kullanabilen kadını. e kendisi yarışçı bir de. daha ne olsun. çok hayranım demiştim değil mi?
  • yarış pilotu.

aksanı, aracına göre özgün anlatımı ve sempatik tavırlarıyla izlenesi bir hanım ablamız.
  • yan ceplerin ve torpidonun yeterli olup olmadığını yanında muz ve su getirip bu bölmelere bunları yerleştirerek ölçer.

yalnız görünüşüne aldanıp "ne kadar tatlı bir hanımefendi bu" demeyin. çünkü 130'la girdiği virajın apexinde ingiliz aksanıyla "i still don't like the sense of the steering wheel. it doesn't give you the feel too much" tarzı şeyler diyerek dış tekerlekleriyle şerit çizgisinin etrafındaki tozları alarak alınca "oha nabıyo lan bu" dersiniz. yarış pilotudur, sürdüğü arabada olmak istemezdim.
hesabın var mı? giriş yap