şükela:  tümü | bugün
  • her albümlerinde efsane nitelikte şarkılar barındıran efsane grup. bu kadar güzel özgün, evrensel müzikler yapabilen gruplarımızda mı varmış dedirtir insana. keşfettiğim günden beridir sık sık dinlerim.
  • çocukken dinlediğimde ne sheep ne pompala'yı anlamamıştım ama melodileri hep hafızamda kalmıştı. yeniden piyasaya çıktıklarını görünce evladım olmuş gibi sevindim. yaşlanmış tabi abiler eski kliplerine bakınca aradaki farkı görebilirsiniz. (bkz: kimileri birileri) de ritmiyle kapıyor dinleyeni.
  • yeni tanıştığım grup. ayrıca are you satisfied albümü ttnet müzik'te 4 liraya satılmakta. alın aldırın. hayatım boyunca dinlediğim en iyi türk grubu.
  • mutluluk saçan grup. sabahları pompala'yla başlayıp bandare'yle devam edip tellmiyon'la ortalayıp kimileri birileri'yle bitirince 2342 mesir macunu gücüne kavuşuyorsunuz, artık bütün gün nereyi temizlesem, nerelere gitsem diye dolanıyorsnuz. velhasıl dinleyin güzel şeyler yapıyorlar.
  • bu sabah yatakta henüz uyanmadan, zihnime "pompala" şarkıları düşmüş harika grup. "ne oldular, neredeler acaba" diye düşünürken kimileri bir geri'den haberdar oldum, şükür elhamdülillah, allah eksikliklerini göstermesin.
  • uzun zamandır dinlemediğim eğlenceli grup. bandare kötü zamanlarda iyi gidiyor.
  • bu adamlar sanki anneanneden kalma kıymeti bilinmeyen bir yerlerde bizi bekleyen eşyalar gibiler. herkes çok sevsin istiyorum
  • 8 şubat'ta verecekleri konserin detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.
  • az once bi baslik sebebiyle hatirladigim, yillar once kendileriyle tanistigim, baya seve seve dinledigim gruptu. guzel muzik yapiolar(di)..
  • keşke müzik yapmaya devam etselerdi diye hayıflandığım grup. amk ülkesinde maşaallah dediğimiz hiçbir şey yaşamasın zaten.