şükela:  tümü | bugün
  • rebl ticker'ıyla bit-z borsasında işlem görmeye başlayan ethereum token'ı.

el sikko'nun şu (bkz: bitcoin/#72715412) entry'siyle haberim olmuştu, bounty'e katılıp 2000 token'ı cüzdana atmıştım. herhangi bir beklentim yoktu hani uzun vadede belki 50 100 dolar birşey eder diyordum. lakin ilk günden fiyatın $0.29 olduğunu görmemle çoğunu sattım. bunda erken kar etmek kadar token'ın pek bir albenisi olmaması ve community'sinin (özellikle kendini community-driven bir alternatif ödeme şekli diye, power to the people vb. mottosuyla pazarlayan bir token için) beş para etmemesi de var. neyse ben satana kadar 1800 satoshilere düştü ama yine de havadan 500 dolar fena değil. buradan 3000 5000 satoshilere fırlarsa da napalım sağlık olsun, ondan gelecek başkasından da gelir. karı xlm neo ile prl ve dent gibi gelecek vaadettiğini düşündüğüm alternatiflere paylaştırmayı düşünüyorum.

el sikko'ya da teşekkürler. herkesin reflerden gelecek 3 5 satoshi için anasını bacısını pazarlayacak kıvama geldiği ortamda nokta atışı yapmış, hem de refsiz. sözlük böyle adamlarla güzel.