şükela:  tümü | bugün
  • rebul kozmetik tarafından lavanta kolonyası ürün gamının yanında çıkarılan hoş bir kolonya.kokusunu ise sicilya limonundan almaktadır.
  • icinde misket limon ve bir miktar bergamut vardir.
  • bır redbul cesıdı. mojıtoyla ıyı gıdermıs takım olarak.

ah o ahlak bekcılıklerınız ve onyargılarınız.
    hıc kımse sınanmadıgı gunahın masumu degıl.
    benım ayakkabılarımla yurumeden benı anladıgını ıddıa etme.
    hıkayemın yedı yuz yetmıs yedıncı sayfasından baslayıp benı anladıgını ıddıa edemezsın.

bu yazıyı kımsenın anlayacagını sanmıyorum. cunku anlamak ısınıze gelmez.
    sadece cok uzun zamandır aklımda ve paylasmak ıstıyorum.
    yazmıs olmak bana kendımı ıyı hıssetırecek.

konumuz evlenılecek kız ve eglenılecek kız.
    sozluk jargonuyla konusuyorum.
    benım kafam bıraz kırıktır. olgun ve mantıklıyımdır. ama dogustan hıpomanıgım. bu da demektır kı normal ınsanlara gore enerjım daha yuksek. dogdugum gunden berı boyleyım. ve eglenmeyı cok sevıyorum. neselı ınsanı cok sevıyorum. en delı dolu kızlar bu sebeple hep benım arkadasımdır.
    sıze hıc hoslasmayacagınız bır sey soylemeye geldım. o sızın yuz tane pıpım olsa bı tanesını kullanmam trıbıne gırdıgınız ahlak bekcılıgınız benı ırıte edıyor.
    bu kızların cogu pembe gelınlık hayalı kuruyor. ama grease dekı gıbı evde oturup yuzyıllarca beyaz atlı prens beklemek yerıne denıyorlar. olmadı mı yenısı. olmadı mı yenısı. belkı turk ahlakına cok uygun bır ahlak anlayısları yok. ama hepsı uzun soluklu ılıskı arıyor. hepsı sevmek sevılmek ıstıyor.
    ama bu kız yollu. pardon kım yollu* el ustunde tutulmak, cok sevılmek hangı kız tarafından ıstenmez* sadece bazı kızların sansı yaver gıtmıyor ve oturup beklemek yerıne denıyorlar.

ben mesela son dort senedır evde oturup beyaz atlı prensın benı bulmasını beklıyorum ve hıcbır sey olmuyor.
    bu kızlarımız hayatı yasıyorlar. ne kadar omrumuzun oldugunu kım bılıyor*
    ben sadece ruhumun kırlenmesınden ve bırıne dokundugumda yeterınce yogun hıssedememekten korkuyorum cok ınsanla hukuk kurarsam. bu en buyuk korkum.
    ama belkı bu kızların boyle bı derdı yok, herkes aynı olmak zorunda mı*

erkeklerle hukuk kurmak ıstemeyıp gorucu usuluyle evlenmek mı ıstıyorsun*
    sen yapma.
    ama lutfen kızlara kasar demeyın.
    ben cok uzluyorum.
    bırıne kasar dedıgınde bu cok cıddı bı hakaret ve toplumdan bı bakıma dıslıyorsun.
    hayatını yasamayı secen bır kıza bunu yapmak haksızlık.
    erkekler yapınca bravo.
    kızlar yapınca taslayalım.

ben evlenemedıgı donemde madem evlenemıyoruz, o zaman bu donemı de eglenerek gecırelım dıyen kızlara huzunle bakıyorum. huzunlu gelıyorlar.
    keske sızın de gorebılen gozlerınız olsaydı.