• 15 saniyelik ilk teaser'i yurdum insanından çıkmıştır, buyrun..

http://www.youtube.com/watch?v=flv25uf9yxg
  • yok kardeşim benim aklım bir türlü almadı. öyle boktan bir saçmalık olmuş ki... evet en güzel tanım bu. boktan bir saçmalıktır bu film! lan sen ne güzel bir hikayeye sahipsin, azcık da olsa farklı bir şey bulmuş, tutturmuş, idare eder bir biçimde devam ettirmişsin. ne sikime bu şekilde birden bire sikip atıyorsun ki her şeyi. lan bir de bu kadar saçmalanmaz yeminle diyorum bu kadar olmaz yani. sinirden kendimi sikecem lan. o kadar bekledik falan da bu muydu lan, bu muydu?! seri ile tamamen alakasız biçimde ilerliyor film. hem de filme adını veren el kamerası olayı da burada yok! o denli sıçıp sıvamışlar. üstüne üstlük bir de müzik falan kullanmışlar, süreklilik yok, doğallık sıfır. ya aptal mısınız kardeşim? izlemediniz mi önceki filmleri bunu çekerken? saçmalık, saçmalık, saçmalık... ya hala anlamıyorum ya bu nasıl bir kafa amına koyayım, nasıl bir kafa? lan nereden neyden bahsedeyim bilmiyorum da sanırım yorum yapmaya değmez bu film. sövüp bırakmak lazım. ayrıca izleyecek olanlar, sakın izlemeyin, bak sakın dedim, oğlum adam sinirden kuduruyor lan, öyle böyle değil.
  • serinin anasının sikildiği film
  • "yazıklar olsun" diyerek 3/10 verdiğim film.

çok kötü bir film olmasından çok, rec serisine ihanet etmiş olması üzdü beni. ilk iki filmdeki özgün fikirlerden hiçbiri yok. hatta 2. filmde çok eleştirilen din teması bu bölümde daha da artmış. hem de epey saçmalamışlar.

bundan başka gereksiz ve başarısız romantizm, vazgeçilen aktüel kamera vs..anlatmanın imkanı yok filmin kötülüğünü.

her şey bir yana, tiyatrodan fırlamış şovalyeler, sünger bob falan var filmde. sünger bob diyorum lan..sünger bob !
  • hellbagun2 nikli youtube yorumcusunun rec serisi hakkındaki harika görüşü:

video: rec 2 trailer
    1. firefighters*
    2. swat*
    3. army
    4. nuclear bomb
    6. chuck norris

aynen dediği gibi olacak sanırım.
  • ilk iki filmini severek izleyenlere kesinlik tavsiye etmeyeceğim film. uzak durun, seriden soğursunuz yeminle.

ada zombilerin düğünü'nü izleyin bunun yerine, hakkı yenildi zaten o filmin zamanında.
  • hayatımda izlediğim en saçma 10 filmden biri.

rec serisinin ilk filmi ilginç ve etkileyiciydi. ikinci filmin sonundaki dini öğeler bizi birazcık seriden soğutsa da yine de film genel olarak iyi sayılabilirdi fakat bu üçüncü filmdeki saçmalıklar ve dini zırvalar o kadar komik ve aptalcaydı ki gittiğimize gideceğimize lanet ettik. mükemmel başlayan bir seriyi ağızlı götlü siktiniz bravo!

--- spoiler ---

hatta amına koyduğumun filminde sponge bob bile vardı ulan ayıptır amk!

--- spoiler ---
  • sözlükteki kötü yorumlara aldanmamak gerektiğini düşünürdüm hep...720p bluray versiyonunu indirdim.mediaplayerim flmi açmadı , gittim dvd'sini aldım.ilk 2 filmi çok beğenmiştim.kotaya mı yanayım , paraya mı yanayım yoksa yitip giden zamana mı yanayım ? film değil bir kere , acayip bişey...korku filmi desem...okul bundan daha korkunç...komedi filmi desem...alemin kralı bundan daha komik...romantik desem...hayvanlı garanti bankası reklamları bundan daha romantik.tanım yapmak gerekirse ilk 2 filme fatiha okutan filmdir.(bkz: rec bitmiş).
  • hadi 2.'si de ilkinin yanından geçmiyordu ama bu bambaşkaymış.

10-15 yıldır bu kadar kötü bir film izlediğimi hatırlamıyorum. filmin adında rec geçmese bu filmi izleyecek 100 kişi çıkmaz. *

--- spoiler ---

ulan filmin içinde zırhlı damat, işitme engelli zombi, vaazla zombileri donduran peder var.

--- spoiler ---

şimdi spoiler'ı okuyunca ilgi çekici gibi geldi ama cidden kötüydü lan. komedi desen komedi değil, korku desen senin korku diyen ağzını kırarım, o derece.
  • aklımın almadığı film.

bakın arkadaşlar bu bünye destere'yi bile gördü, 2 saat önceye kadar da bu konuda nirvanası oydu ama bu film yeni zirvem oldu benim. hayatımda izlediğim açık ara en berbat film, abartıyorsam adam değilim. güzelim seri nasıl bu hale gelebildi lan? ilk filme bakıyorum, ikinci de hadi neyse en azından kurguya sadık kalındı onda da, ama bu film nedir arkadaş?

makarasına yapmışlar zaten diye düşünüyorum, testereyle ortadan adam ayırmalar, gladyatör biçiminde zombilerle savaşa girmeler, gelinliğin eteğini kesip leatherface misali elde testere koşturmalar... daha böyle 20 tane makara unsuru sayılır. zannetmeyin ki bunlar spoiler. sikeyim böyle filmin spoilerını af edersin.

hele bir de filmin başında yaklaşık 20 dakikalık filmden daha saçma bir düğün sahnesi var ki, hani sanıyorsunuz ki bu kadar salak bir sahneden sonra adamlar şov başlatacak şimdi biraz seyirciyi uyutup yolunu yapıyorlar. nah yapıyorlar.

filme hanım kızımızın testereyle adam ayırma sahnesine kadar sabredebildim. sonunda eh yeter bea diyip ileri sardırarak bitirdim. izlerken sonundan yine de umutluydum, ileri sarınca ne kadar iyimser olduğumu da anladım.

ilk 2 rec filmini izlediyseniz, ve serinin hatrınızda iyi anılarla kalmasını istiyorsanız izlemeye yeltenmeyin. film tamamen 2 filmin yüzü suyu hürmetine koparacağımız parayı koparalım maksadıyla yapılmış zaten.
hesabın var mı? giriş yap