şükela:  tümü | bugün
  • "rocky iskender" lakaplı, türk dışişleri bakanlığı eski çalışanıymış. kendisi wall street protestosunda coşmuş:

kapitalizm karşıtlarının zucotti park’ta düzenlediği “wall street’i işgal et” protestosunda olay çıktı.

çadırların bulunduğu yere gelen jeremy clinch isimli bir evsiz, kendisine çadır verilmemesini gerekçe göstererek çadırları tekmelemeye başladı.

bu sırada çadırda uyuyan 48 yaşındaki recai iskender, sözkonsu kişiye müdahale etti.

meydana gelen boğuşmada jeremy clinch’i yere düşürün iskender, daha sonra pet şişe attı.

“rocky” lakaplı iskender, bu kişinin polis ajanı olduğunu savunarak, “belediye başkanı michael bloomberg bu protestoyu dağıtmak için her tür taktiği kullanıyor” dedi.

recai iskender’in eski türk dışişleri bakanlığı çalışanı olduğu öğrenildi.
    http://www.ntvmsnbc.com/id/25295064/

şu da recai iskender'in uykusundan uyandığı ve evsize giriştiği anın videosu:
    http://www.theatlanticwire.com/…uccotti-park/44551/
  • kafayı yemiş bir zavallı amerikalıyı salisesinde önce polis ajanı sonrasındaki salisede ise bloomberg in ajanı ilan eden abimiz. kendisini bu durumdan dolayı değil de wall street i işgal et eylemine katıldığı için tebrik ediyoruz.
  • sakaryalı'dır, hatta karasulu'dur. hatta ve hatta soyadının iskender olmasından ve karasulu olmasından ötürü aslen trabzonlu, yani iskender paşa'nın soyundan olduğunu anlıyoruz.
  • ankara kızılay meydanında mağdurların cumhurbaşkanı adayı recai iskender yazısıyla güneşin bağrında bütün gün ayakta bekleyen şahıs.
  • ankara güvenparkta günün belirli saatlerinde "cumhurbaşkanı recai iskender" yazılı pankartı açan, sakalları ve giyim tarzıyla çeçen özgürlük savaşçılarını andıran abimiz. derdi nedir ne değildir bilinmez, ama kırık bir tip olduğu aşikar.
  • ''cumhurbaşkanı adayınız recai iskender'' yazan pankartla kızılay meydanı'nda bekleyen adam. ben sıkıldım o sıkılmadı.

devletin başında olsam koltuğu göstererek ''geç la geç'' derdim. adam tadını çıkarsın biraz lan.
  • wall streetteki recai iskender ile kızılaydaki recai iskender aynı kişiler midir merak ettirir