• yaptığı açıklamalar imkb'deki bjkas hisselerinin hareketleriyle birlikte değerlendirilmesi gereken kişi.

zö'den bkz. #19708540

belki de gelen oyuncuların parasının bir kısmı buradan çıkıyordur.
  • egri oturup dogru konusalim.

recai kocaman'in ciddi bir kaynagi var. hatta bizzat yonetim onun kulagina fisildiyor muhtemelen. en azindan el vermisler. zira tc kimlik numaranizi kullanarak kayit oldugunuz bir forumda bu insan. yonetim istese on kere yasaklatirdi simdiye. burasi tamam.

haa, ama recai kocaman isi sova doktu mu? doktu. bunu da kabul edelim.

tam 1.5 aydir robinho ve sercan transferi icin tarih veriyor kendisi. kac defa "bugun bitti, yuzde 90 bitti, yarin geliyorlar, 6 agustos, iki hafta, uc vakte kadar" yazdi; haddi hesabi yok.

simdi sen "kesin" tarih verdikten sonra o tarih yaniliyorsa, ve de sen gene de "kesin" tarih vermeye devam ediyorsan, mesajlarini allah utandirmasin diye bitirme guzel abim, istese de utandiramaz zaten.

* * *

recai kocaman, 21. yy'da bir buyuk kulubun nasil transfer politikasi yonettiginin gostergesidir. kendisine robinho ismi fisildandi durdu, bugun taraftar "20 milyon euro mu yaa, nolacak yaa" der hale geldiler.

donun haziran'in basina. dusunun ki gazetede bir haber: "robinho'ya 20 milyon euro'luk teklif". hanginiz "bu koca bir cilginlik!" diye gazeteyi firlatmazdiniz elinizden?

bugun ne diyoruz? "sponsorla geliyormus ya". abi sponsor gene demiroren'in sirketi? demiroren kendisiyle sozlesme imzaliyor "ben bu parayi besiktas'a hibe ediyorum" diye. ahahaha.

sozun ozu, recai kocaman, gercek ya da kurgusal, iyi niyetli ya da degil, farkinda olarak ya da olmayarak, besiktas taraftarini cok basarili bir sekilde islemistir.

kendisi "ibrahimovic" dedi ve herkes "gelir abi, dogrudur, hmm, evet" dedi.

dusunun artik kalan akliselimi.
  • ve allah recai'yi utandırdı...
  • an itibariyle hortlayan duyumcu. asgsdhhas

geceme renk kattı yeminle.

http://twitter.com/…recaikocaman/status/26871788487
  • kendisi hakkında bir yanlış anlaşılma var sanırım, düzelteyim, recai kocaman tek başına çıkıp duyumum var diyen birisi değildir. bizzat kendisi forza'da isimleri soyisimleriyle verdiği (şimdi aklımda değil hiçbirisi elbette) 5-6 kişilik bir arkadaş grubu olduklarını, bunların hepsinin farklı kanallardan kulüp içerisinden bilgi alabildiğini, bu bilgileri birleştirip duyum diye forza'da recai kocaman olarak kendisinin yazdığını belirtmiştir. kendisinin o grubun forza sözcüsü olduğunu yazmıştır. ha bu hoşuna gitmiştir gitmemiştir o kendisinin bileceği iş. bu yaptığından şimdi veya gelecekte bir çıkar sağlıyor mu sağlar mı o da başka bir mesele. bunların hepsi tartışılabilinir, ancak kafasında şu şöyle oldu bu böyle oldu diye uydurup yazdığını ben şahsen düşünmüyorum. tanımadığım birilerini böyle itham etmekte bana pek cesurca geliyor doğrusu.
  • esmer diye birisiyle ön sözleşme yapıldığını ima eden bir tivit geçti tivittirindan şu sıralar.
  • robinho'nun son açıklamaları sonrası;

(bkz: recai sen kocaman bir çılgınsın)
  • "kod adı : recai kocaman" iddaaları dolaşıyor ortalıkta . forza kendisinin beşiktaş yöneticisi olduğuna kanaat getirmek üzere, az kaldı.

edit : veee forum kurulundan gelen mesaj ;"yapılan kısa süreli araştırma sonucunda '' recai kocaman.. vermiş olduğu iletişim ve adres bilgileri yanlış olduğundan forumdan ihraç edilmiştir."
  • forzabeşiktaşın sevilen figürlerinden biridir. iddia edilenin aksine verdiği bilgiler %100 olmasa bile doğrudur. bu adamı suçlamak için söylenen 'zaten yok yerli bir kaleci ve defans alınacağı zaten biliniyordu.' söylemi komiklikten başka birşey değildir. zaten guti ve quaresma'nın alınacağı da sağır sultan duymuştu değil mi? ama nedense bu adamlar yalanlanırken beşiktaş yönetimi tarafından, bu kişi geleceğini söylemişti. demek ki içgüdüleri çok sağlammış!.

ozan ipek transferinin olmayışı da bu adamın sallaması değil. ayrıca transfer bu, son anda herşey değişebilir ki recai kocaman da bunu sürekli belirtmektedir. ek olarak bu transferdeki bir olumsuzluk da beşiktaş yandaşı haber sitelerinde zamansız röportajların yayınlanmasıdır.

recai kocaman'ı tanımam etmem. yalnız gözlemlediğim kadarı ile sağlam bir beşiktaşlı ve çok saygılı bir adam. 30'lu yaşlara gelmiş birinin beşiktaş taraftarıyla taşşak geçmek için ise forzaya takılacağını hiç sanmıyorum.(zaten barındırmazlar orda sen merak etme)

sonuç olarak, duyumdur bu ve bu adamın kaynakları forza adminleri tarafından bilinmektedir. kaynağı sağlam olmayan kişiler forumdan ihraç edilmektedir. ayrıca forza da birkaç saygı duyulan insan da bu adamın dediklerini doğrulamaktadır.

boşuna bok atmayın arkadaşım okumak istemiyorsan girme foruma sende huzurlu ol bende..
hesabın var mı? giriş yap