şükela:  tümü | bugün
 • egri oturup dogru konusalim.

  recai kocaman'in ciddi bir kaynagi var. hatta bizzat yonetim onun kulagina fisildiyor muhtemelen. en azindan el vermisler. zira tc kimlik numaranizi kullanarak kayit oldugunuz bir forumda bu insan. yonetim istese on kere yasaklatirdi simdiye. burasi tamam.

  haa, ama recai kocaman isi sova doktu mu? doktu. bunu da kabul edelim.

  tam 1.5 aydir robinho ve sercan transferi icin tarih veriyor kendisi. kac defa "bugun bitti, yuzde 90 bitti, yarin geliyorlar, 6 agustos, iki hafta, uc vakte kadar" yazdi; haddi hesabi yok.

  simdi sen "kesin" tarih verdikten sonra o tarih yaniliyorsa, ve de sen gene de "kesin" tarih vermeye devam ediyorsan, mesajlarini allah utandirmasin diye bitirme guzel abim, istese de utandiramaz zaten.

  * * *

  recai kocaman, 21. yy'da bir buyuk kulubun nasil transfer politikasi yonettiginin gostergesidir. kendisine robinho ismi fisildandi durdu, bugun taraftar "20 milyon euro mu yaa, nolacak yaa" der hale geldiler.

  donun haziran'in basina. dusunun ki gazetede bir haber: "robinho'ya 20 milyon euro'luk teklif". hanginiz "bu koca bir cilginlik!" diye gazeteyi firlatmazdiniz elinizden?

  bugun ne diyoruz? "sponsorla geliyormus ya". abi sponsor gene demiroren'in sirketi? demiroren kendisiyle sozlesme imzaliyor "ben bu parayi besiktas'a hibe ediyorum" diye. ahahaha.

  sozun ozu, recai kocaman, gercek ya da kurgusal, iyi niyetli ya da degil, farkinda olarak ya da olmayarak, besiktas taraftarini cok basarili bir sekilde islemistir.

  kendisi "ibrahimovic" dedi ve herkes "gelir abi, dogrudur, hmm, evet" dedi.

  dusunun artik kalan akliselimi.
 • yaptığı açıklamalar imkb'deki bjkas hisselerinin hareketleriyle birlikte değerlendirilmesi gereken kişi.

  zö'den bkz. #19708540

  belki de gelen oyuncuların parasının bir kısmı buradan çıkıyordur.
 • borsada birilerini zengin etmek için kullanılan maşadan başka bir şey değildir.
  robinho söylentileri sayesinde hisselerin %60 değer kazandığını düşünürsek, oynanmış güzel bir oyunun baş kahramanıdır sadece.

  inananları 3 4 gün sonra büyük bir hüsran bekliyor. vazgeçin artık, adam peygamber değil beyler.
 • ve allah recai'yi utandırdı...
 • an itibariyle hortlayan duyumcu. asgsdhhas

  geceme renk kattı yeminle.

  http://twitter.com/…recaikocaman/status/26871788487
 • kendisi hakkında bir yanlış anlaşılma var sanırım, düzelteyim, recai kocaman tek başına çıkıp duyumum var diyen birisi değildir. bizzat kendisi forza'da isimleri soyisimleriyle verdiği (şimdi aklımda değil hiçbirisi elbette) 5-6 kişilik bir arkadaş grubu olduklarını, bunların hepsinin farklı kanallardan kulüp içerisinden bilgi alabildiğini, bu bilgileri birleştirip duyum diye forza'da recai kocaman olarak kendisinin yazdığını belirtmiştir. kendisinin o grubun forza sözcüsü olduğunu yazmıştır. ha bu hoşuna gitmiştir gitmemiştir o kendisinin bileceği iş. bu yaptığından şimdi veya gelecekte bir çıkar sağlıyor mu sağlar mı o da başka bir mesele. bunların hepsi tartışılabilinir, ancak kafasında şu şöyle oldu bu böyle oldu diye uydurup yazdığını ben şahsen düşünmüyorum. tanımadığım birilerini böyle itham etmekte bana pek cesurca geliyor doğrusu.
 • aldığı transfer tüyolarını forza beşiktaş forumlarında paylaşan çok kral bir abimizdir. basında çıkan yalan yanlış haberlerden bunaldığım şu günlerde güvendiğim tek kaynaktır. umarım notlarının ve dip notlarının sonu hiç gelmez recai abi.

  not: ne 3 yıldız mı?
 • "kod adı : recai kocaman" iddaaları dolaşıyor ortalıkta . forza kendisinin beşiktaş yöneticisi olduğuna kanaat getirmek üzere, az kaldı.

  edit : veee forum kurulundan gelen mesaj ;"yapılan kısa süreli araştırma sonucunda '' recai kocaman.. vermiş olduğu iletişim ve adres bilgileri yanlış olduğundan forumdan ihraç edilmiştir."
 • esmer diye birisiyle ön sözleşme yapıldığını ima eden bir tivit geçti tivittirindan şu sıralar.