şükela:  tümü | bugün
  • 2006 yılında gerçekleşmiş olaydır. şimdi efendim kürtaja cinayet, insanlık suçu diyen bu zihniyet* tüp bağlatma* olayına nasıl bakıyor merak ediyorum.

bunca zaman kimse tarafından dile getirilmemesi ise ayrı bir gariplik.

kaynak** : http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5108961.asp

(bkz: tüp bağlatmak)
  • karısı ve kendisi dışında kimseyi ilgilendirmeyen durumdur. günlerdir bok attığımız, kınadığımız seyin kendisine yapılması da aynı derecede yakışık almayacaktır.

anında zamanın ötesine gidip ilk sıralardan gelen edit: siz beni güldürdünüz allah da sizi güldürsün he mi?

gelen mesajlar üzerine yine yeni yeniden edit: tamam ulan haklısınız iste konusun konusun da benim derdim; bize karsı hic bir sorumluluğu olmayan, tek sucu kocasının karısı olması olan bir kadının tüpleriyle ilgili konuşmak. adamın tüplerinden konusun ne bilim ben, o baglatsaymis diye konusun. bı kere de giren çıkan kadına olmasın be!
  • görünce banane, istediğini yapsın, kendi kararı demeyi çok istediğim haber. ama artık bizim kararlarımıza o kadar karışıyorlar ki, biz de mecburen onların kararlarını yargılıyoruz.
  • aksi takdirde recep akdağın dünden beri aldığı beddualardan dolayı başına kötü bir şey gelse 7. çocuğu doğurmasına sebebiyet verecek eylem.

(bkz: tecavüze uğrayan da doğursun devlet bakar)
  • aslında böyle bir şeyi konuşmamız bile saçma ama recep tayyip erdoğan ve kurmayları o kadar her şeye müdahil olmaya başladı ki ne yapacağımızı şaşırdık. şimdi bu konu hakkında 1-2 kötü şey yazsak gg oluruz veya savcılıktan bilgilerimiz istenir. ama işte bakan veya başbakan olunca istediğinde söyle. ohh di mi?

edit: bunu eksileyen, kötüleyenler böyle şeyleri çok normal görüyor galiba.
  • kendisi vazektomi yaptırmamış nedense (en azından buna dair bir bilgi verilmemiş). hanımın tüplerini bağlatmışlar.

bu durumda teorik olarak recep akdağ'ın üreyebilitesi devam etmekte olup, potansiyel çocukların oluşmasını engellemiş sayılmaz. bu olayın da günahı kadının boynuna olmuştur netekim.
  • başbakan, kıyıda tenhada kendisini yakalayıp, 'bak adaşım, 2-3 çocuk daha yap da ülkemiz büyüsün,güçlensin' demesin diye yapılmış olabilir, zira 6 çocuk babasıdır.
  • vazektomi yaptırmayı düşünecek kadar centilmen olmayan bir erkeğin karısının tıbbi müdahale ile kısırlaştırılması işlemi.
  • son çocukları olan remziye dile gelip ' beni yaktınız sonrakileri harcamayın' diyerek aileyi ikna etmiş olabilir.
  • kimseyi ilgilendirmez, zaten recep akdağ'ın 6 tane çocuğu var, karısı değil tüplerini komple kendini bağlatsa yeridir.