145 entry daha
  • bir taraf git diyorken diğer taraf gitmem diyor. acaba şehri yeşiliyle meşhurken artık betonların içinde yaşayanların fikri kimin için önemli?
  • bursa'yı mahvetti , umarım gider ve yılmaz büyükerşen gibi bir belediye başkanı gelir.
    siyaset iğrenç birşey, yok mu ülkesini seven bir tane insan?
  • bu adamda kendini birşey zannediyor. şu bir gerçek ki tayyip erdoğan oraya kimi aday gösterse o seçimi kazanacaktı. sende askerlik arkadaşı olduğun için seni seçtirmiş işte. sırada başkaları var demek ki, git diyor sahibimiz.
    burada asıl vahim olan bizlerin böyle bir sahip yaratmış olmamız. bu gücü bu kudreti seçmen olarak cumhurbaşkanına verdiğimiz için kendisi buna uygun davranıyor.
  • onurlu duruşa akp'den istifa ederek başlayabilir.
  • melih gökçek ve diğer belediye başkanı hakkında bilgim yok o yüzden fikir belirtemem ama recep altepe biatçıdır rte hapşırmadan çok yaşa der. tanımadan etmeden kahraman algısı yaratılmış. sabah sabah dahilinde bulunduğum tek whatsapp grubu profil fotosuna bak aq.
  • defineci
  • 15 temmuzdan sonra hakkında çıkan söylentilere rağmen, 22 ekim 2016 tarihinde oğlunun nikah şahidi olan recep tayyip erdoğan tarafından istifası istenen bursa büyükşehir belediye başkanıdır. bu ne perhiz, bu ne lahana turşusudur. madem bir sıkıntı vardır, bursa’ya şahitlik yapmaya gelmenin anlamı nedir?
  • yiyorsa sono mo sorocom desin şimdi dediğim. hem de suç işlemediği halde*

edit: sordo.
  • bursa'nın düpedüz megaşantiye haline gelmesine sebep olan, projeleri aşırı derece pahalı ve şaibeli, nostaljik tramvay yapıyoruz ayağına tarihi eser ve para çıkartıp indragandi yaptığı söylenen, rezalet trafiğin tek sebebi olan bu yeteneksiz ve hatta şehir düşmanı adam bile suçu açıkça duyurulmadan görevden alınamaz.

recep altepe, melih gökçek vs.. ne olursa olsun insanların oylarıyla gelmiştir. öyle sırf sevmiyorum diye oldu bittiye getirilip istifaya zorlanmalarını hazmedemiyorum. "oh beter olsunlar" diyemiyorum. açıkça söylensin ne kabahatleri var. hatta sadece görevden de alınmasınlar; suçlarının bedeli neyse cezaevinde ödesinler. görevden alınmalarını gerektirecek bir yolsuzlukları vs. söz konusuysa zaten hapse girmeleri şarttır. aksi her durum milli iradeye darbedir, halka ihanettir, halkı yok saymaktır. suçları örtbas ediliyorsa da belli ki bir pazarlık dönüyor. ellerinde çeşitli kozlar var; götünü sağlama almak isteyen birileri bu başkanlara bir şeyler vaat ediyor susmaları karşılığında. ülkenin resmen anası sikildi be, küçük bir zümrenin oyun bahçesi oldu, koskoca halkı maymun ettiniz allah belanızı versin.

bazı avanaklar azıcık gözlerini açsın da tek adam rejimini görsünler. gün gelecek şamarı siz de yiyeceksiniz gerizekalılar.
  • istanbul, izmir, ankara gibi şehirlerden gelen eş dost bursa'da çeşme suyunu içtiğimizi görünce şaşırırdı. recep altepe sağolsun bursa şebeke suyunu direk içmeyi geçtim artık bulaşık yıkayınca bile kalan kireç ve kimyasal artıkları insanı ikileme düşürüyor bu yıkandı mı yıkanmadı mı diye. türkiye'de fiyatı bu kadar artıp kalitesi düşen tek şey bursa'nın toplu ulaşımıdır suyu dışında.
47 entry daha
hesabın var mı? giriş yap