• anladığım kadarı ile filistin'i 82. il sanan salaklar tarafından linç edilmektedir.
  • çok sevdikleri israil'e hala gemiciklerle mal taşımaya devam eden akp'lilere laf edemeyen tipler baltaş'a saldırıyorlar galiba. hadi ulan oradan münafıklar sizi!

dün kafir dediğiniz belçika ve ispanya başbakanları gitti taaaaa filistin'e ve oradan israil'e posta koydu. eğer sizin müslüman reis samimiyse gidip orada israil'e meydan okusa ya! uzaktan atıp tutması kolay tabi. hamaset kolay!
  • ben recep.
    -ben ali.
    -bugün sizlerle uefı windows toplayacağız. değil mi ali?
    -evet recep bu gün gerçekten de uefı bir windows toplayacağız.
    -bu anakartımız yanında aparatlarıyla geliyor, değil mi recep?
    -evet ali bu anakartımız sahiden de yanında aparatlarıyla geliyor. dilersen şimdi sistem testlerine geçelim recep.
    -geçelim bakalım ali. shadow of war oynuyoruz burada bir ork var gördüğün gibi. öyle değil mi ali?
    -evet recep orada gerçekten de bir ork var. - şimdi vuruyorum onu ali... vurdum onu değil mi ali?
    -evet recep gerçekten de vurdun onu.
    -bu yeni topladığımız sistem hakkında ne düşünüyorsun ali?
    -evet recep gerçekten de öyle. öyle değil mi recep?
    -evet ali gerçekten de öyle. öyle değil mi ali?
    -evet recep gerçekten de öyle.
  • videolarını kısaca özetlemek gerekirse.

recep baltaş - ali ,bu bir ekran kartı
    ali güngör - evet recep, bu bir ekran kartı
  • tecnopat yanlış bir karar almıştır. yanlışı şudur: recep bu tweet'leri ilk kez atmıyor ve sivri dilli olduğunu tanıyan herkes biliyor. ama birkaç marka kuyruğu titretip kaçınca recep'e yol vermişsiniz. neresinden bakarsan bak yanlış karar. çok doğru bir yayın olsanız üç beş soytarı ve trol ile büyüyen bu akımdan çok önce bu tweetlerden rahatsız olur, recep'i çıkarırdınız. samimi değilsiniz.
  • "türkiye'de ilk defa detaylı sistem toplama videosu çektik. önce donanımhaber ve şimdi de teknoseyir bizi taklit etti." diyerek büyük terbiyesizlik yapmış kişi. bunun üstüne birde "keşke bu işi sadece sponsorlarından para almak için değil de bizim gibi bilgi sunmak için yapsalardı ;)" diyerek kendince ayar vermiş fakat youtube'a yüklediği videoların devamı nerde diyenlere level dergisiyle birlikte verilen dvd'de demesiyle ironinin zirvesine çıkmaya çalışmış.

biraz daha eşeleyecek olursak, "sponsorlarından para almak için..." diye bir laf ediyor kendisi. mesela teknoseyir'in aynı konulu videosunda parçalar msi'dır ve msi sponsorluğunda çekilmiş (bu sponsorluk ürünlerin görsel olarak gözükmesi şeklindedir, yani para alınmamıştır... her neyse). fakat dikkatle bakıldığında level'in sponsorlardan para almak için değil de bilgi için çektiği videoda da ne hikmetse msi kutuları dizi dizi durmaktadır. haa, sonuçta videolarda sponsor ürünleri övülmüyor ve sponsor olması anormal birşey de değil. fakat aynı şeyleri kendileri de yapmalarına rağmen, rakip olarak gördükleri kişilere bu şekilde çamur atmaya çalışması çok ukalaca. kendin ticari bir kuruluşta bu işi yap, sonra aynı şeyi yapan diğer kuruluşlara siz ticarisiniz diye çemkir.

ek olarak; ilk midir değil midir bilemiyorum fakat recep baltaş'tan 8 yıl önce, 2003 yılında levent pekcan pc extra dergisindeyken sistem toplama videosu çekmiştir zaten. başkalarının da olma ihtimali kuvvetle muhtemel. donanım sitelerinde ve dergilerinde yıllardan beri sistem toplama yazıları ve videoları (dünyada sistem toplama videosu ilk olarak tomshardware'de yayılanmış olabilir) olmasına rağmen, yaptıkları şeyi bir ilkmiş, çok orjinal bir fikirmiş gibi sunuyor olması... patentini alsaymış bari.
  • recep baltaş, tweetlerinde siyasal islama kin kusmuyordu. recep, bir dine ve bununla beraber bu dine mensup olan insanlara nefret kusuyordu. iki şey arasında kalın bir çizgi var. sırf müslüman olduğu için insanları aşağılayan, uygur türklerinin müslüman olmasından dolayı yaşadıklarının mübah olduğunu ve çin'i bu konuda savunduğunu dile getirecek kadar şuurunu, vicdani bilincini kaybetmiş birisi. israil-filistin üzerinden yaptığı yorumları katmadığım halde sınırı çoktan aşmış birisiydi.

takmışsınız dilinize bir siyasal islam zırvalıyorsunuz. siyasal islam nedir diye sorsak iki kelam edemeyecek dalkavuklar popülist cümleler kurup like avlamaya çalışıyor. konunun siyasal islam denen şeyle bir alakası yok.

bir ton büyük marka technopat'tan sponsorluklarını çekince adamlar da mecbur kaldı. msi markası siyasal islamcı mı da sponsorluğu kesti? bugün bir insana sırf siyahi olduğu için ten rengi üzerinden hakaret etmek ne kadar suçsa, cinsel kimliği üstünden hakaret ne kadar suçsa dini kimlik üzerinden hakaret etmek aynı oranda suç. hangi din olduğunun da bir önemi yok.

din, dil, ırk, cinsel yönelim vb. hassas konular üstünden yapılan hakareti büyük şirketler tolere etmiyor. bugün e-devlet'inde sigortalı prim günü 0 (sıfır) olan 15 yaşındaki ergenlerin ağzıyla yazmayın buraya.

kendini sürekli seküler addeden faşist beyinlilerin iki yüzlülüğü de çekilmiyor he. tamam oğlum en özgürlükçü sizsiniz. hamasetinizi başka yerde yapın.
  • bir videosunda da "bu bağlamda" demez ise ölecek sanırım.
  • atalarımız ne demiş (bkz: yiyemeyeceğin yarrağın altına yatma)

ben bildiğin hiç kimseyim, sosyal medya hesaplarım 2 3 takipçili, burdada okuyan pek kimse yok ama yine de yazdiklarima dikkat etmeye çalışıyorum aq, çöpte 700 küsur entrym falan var bir gazla yazıp sonra başıma iş açmayayim şimdi diye sildiğim.

hocam ben bu kadar dikkat ediyorken sen tanınmış biri olarak hiç mi dusunmedin göte gelir miyim acaba diye? yani diyeceğini demişsin zaten birde üstüne r yapıp kivirmaya çalışırken iyice rezil etmişsin kendini. bari ölü taklidi falan yapsaydın kivirarak iyice sıvamak yerine.
  • islama saldırmakla itham edilen bu adama burda ana avrat sövülmüş gördüğümüz üzere. islama karşı çok sivriymiş, olmamalıymış. peki siz ne yapıyorsunuz böyle küfürler ederek? gerçekten inanılmaz bir toplumuz, şaka gibi.

tanım: mağdurlar topluluğunun yeni kurbanı
hesabın var mı? giriş yap