şükela:  tümü | bugün
  • trabzon of'ta bir dag koyunde, ormanin icinde kopekleriyle birlikte cogu insanin hayalindeki hayati yasayan guzel yurekli insan.

youtube kanalı
  • bir videosunda gördüğüm kadarıyla 6 köpeği var. ayrıca tavuk ve horoz da besliyor. yemyeşil manzaralı evi de şahane. köpek sevgisinin ne denli büyük olduğunu görebilmek için; buyrun
    yalnız o eşşolueşşek pars hiç dinlemiyor kendisini. tam bir klasik jack russell.
    recep abiye buradan sevgiler, selamlar.
  • uzak durulması gereken youtube kanalı, bağımlılık yaparsa benim gibi boku yiyebilirsiniz, akşam işten eve geliyorum youtube'a bi giriyorum gün içerisinde 5 tane yeni video atmış 30 dakikalık, az insaf be adam bir de dizi gibi çekiyor, bölümler atlanmadan izlenmiyor. gecem gündüzüm artık bu adamın köpekleri oldu, rüyamda narcos'tan kaçarken pars'a falan yakalanıyorum, psikolojimi bozdular resmen.
  • terapi niyetine izlediğim youtube kanalı. doğa, manzara, kuşlar, tavuklar, horozlar ve 6 tane birbirinden farklı karakterde olan köpekler. aksiyon, dram, korku hepsi bir arada. eğer şehir hayatından bıktıysanız, doğal hayat ve birbirinden komik köpeklerin maceralarını izlemek istiyorsanız bu kanalı izlemenizde fayda var. insanı çok rahatlatıyor. bu arada adamım narcos ve korkusuz baron :)
  • çok güzel bir youtube kanalı.

ekibe katılan yeni köpekler purtul ve reina ile iyice kalabalık oldular.
    favorim pars. en sevmediğim köpek ise narkoz. sürekli bi havlamalar sürekli bi susmamak.
  • şu sıralar fena sardığım bir youtuber. bağımlılık yaptı arkadaş, herifnen aynı tepkileri veriyorum. kendi köpeklerinin yanısıra yakınlarındaki sokak köpeklerini de düzenli bir şekilde besleyen güzel insan. gelelim kopeklere;

narcos (canecorso) : anadolu'nun ve rumeli'nin sahibi, krallar kralı, hakanlar hakanı bir köpektir. eşşek gibi cüsse, ayı gibi pençe, hayvan gibi sesine rağmen insanları en çok seven, en çok oynayan, en fazla sevgi isteyen köpek budur.

pablo (dogo argentino) : sessiz, efendi, sert, etliye sütlüye karışmayan, yalnızca çocukları ve sahibi ile sırnaşan bir ittir. yalnız lady ve korsan gibi iki aslanın babası olmanın verdiği gururla hep dik geziyor. oğlu korsan belli ki babasından daha yağız bir delikanlı olacak. lady ise dogo ırkına yakışmayacak cıvıklıkta, tatlılıkta.

baron (kangal) : diğerleri köpekse bu bambaşka bir hayvandır, imparatordur. kimseyle oynamaz, sırnaşmaz. görev adamıdır, liderdir. narcos ayısı buna gider yapmıştı, canını zor kurtardı. mama değil yal yer, ekmek yer. anadolu'nun garipliği damarlarına işlemiş aslan parçasının.

purtul (süs iti) : cinsini felan bilmiyorum. aileye yeni katıldı. cane corso, dogo argentino, kangal olan mekana girdi zavallıcık. her gece ben nere düştüm deyin ağlıyordur.

reina (yavru kangal) : aileye yeni katılmasına rağmen ortamı sahiplenmesi geç sürmemiştir. şimdi ona gider yapanlar 2-3 ay sonra, daşşağını yiyim ağbi çekecekler. yemeye bak aslanım hesap günü gelecek.

pars (jack russell) : misafirlerden biri "bu maske'nin köpeği ayıh ol" demişti. hakikaten ortamın neşe kaynağı, her köpeğe sevgisini veren, narcos, pablo ve baron canavarlarından korkmadan gider yapan, dalan, korkusuz cengaverdir. eve yabancı iki kangal gelmişti, yavru dogo'lar sahibinin arkasından hırlarken, para reis onların dibine kadar gidip yol vermişti. psikopat herif sahibini bile yiyor. yürüyedur aslanım.

poppy (süs iti) : pars reisin uçana, kaçana sıçraması yüzünden aileye katılan hanım ablamız. ilk başlarda pars'a yüz vermedi ama pars bu dururmu, her gece rahatsız ediyordur. diğer ayıların yanında çok sosyetik kalıyor ve onlarla çoğu zaman oynamıyor.

sokak köpekleri: dere yolunda biri beyaz biri kahverengi iki köpek daha var. o kahverengi köpeğe nasıl işkence edilmişse hala daha hırçın, hala daha saldırma peşinde. ama elbet bir gün itaat edecek, kendini sevdirecek. seni bulacam ollum. recep bayraktar burayı okuyorsa veya burayı okuyup ona iletecek varsa, allah aşkına o kahverengi ite bir kap sy verin! mama yerken boğazına kakılıyor ben işkence çekiyorum.

recep bayraktar : hakikaten çoğu insanın hayalindeki yaşamı sürdürüyor, helal olsun. hayvansever olduğu şu cümlesinden belli;
    "bana itaat etsinler diye aç mı bırakayım hayvanları!"
    bütün köpeklerini seviyor ama pars'ı bir başka seviyor.

misafirler: korkanı var, eline narcos'un midesine kadar sokanı var. recep pablo ile oynarken ısırıyor, pablo'ya bile yaklaşanı var. pars'tan korkanı var. ama en içten yorumu yaşlı bi emice yapmıştı. narcos'a yavaş yavaş yanaştı sevmek için, baktı baktı ve şöyle dedi;
    "heç avu gadar ağız olur mu amina koyaam?"
  • daha fazla köpek eklememeli, sayıyı arttırmamalıdır. barınak gibi bir sey olur bu da sıradanlastırır.

keyifle izliyoruz.
  • trabzon of'a bağlı bir köyde birçok insanın hayalini kurduğu hayatı yaşıyor kendileri.kendisini uzun zamandır takip ediyorum köpek cinslerinin karakterlerini çok iyi analiz edebilicegimiz bir kanal.ayrica kendisini tebrik etmek lazım o kadar baskın köpeği idare etmek her insanın becerebilicegi bir iş değil.
  • bir yandan köpekleri zehirleyenlere bir yandan da bu ağabeyimize bakıyorum. gerçekten böyle iyi insanlar görmek gelecek için çok umut verici.karşılık beklemeden yapılan bir iyiliktir hayvan beslemek.
  • hayalimdeki hayatı yaşayan youtuber. videolarının dinlendirici ve huzur verici bir etkisi var. aynı şekilde kalması dileği ile.